„Budu mít také chlapečka s vaším manželem,“ řekla mi neznámá žena v obchodě

Už jsem se připravovala na příchod svého prvního dítěte, když jsem v obchodě s dětským zbožím potkala těhotnou ženu. „Budu mít také chlapečka s vaším manželem,“ vesele mi řekla neznámá.

S Jaroslavem jsme spolu chodili dva roky.

Nezajímala jsem se o jeho osobní život, ale s jeho první manželkou zjevně něco nešlo. Neměli děti. Nemohla otěhotnět. Přátelsky jsem podporovala Jaroslava, ale postupem času se náš vztah proměnil v romantický. A stala jsem se milenkou. Nevím, jestli o mě jeho žena věděla, ale dokázal s námi oběma zůstat v kontaktu.

Jednou řekl, že mě miluje, ale ke své ženě už nic necítil. Byla jsem pro něj na prvním místě. Začal se mnou trávit více času, zůstával přes noc. Jak to vysvětloval své ženě, jsem nevěděla a nechtěla vědět. Pro mě bylo důležité, že je se mnou.

Brzy jsem otěhotněla …

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: marusia-story.ru

Můj milovaný byl velmi šťastný. Ale nechtěla jsem být svobodnou matkou. Je lepší, aby dítě mělo skutečnou rodinu. Jaroslav se rychle rozvedl a vzali jsme se. Cítila jsem se jako vítězka. Nakonec jsem byla vdaná a čekala jsem dítě se svým milovaným mužem. Za šest měsíců jsem měla kulaté břicho.

Jednoho dne jsem šla do obchodu s dětským zbožím koupit oblečení pro syna. Tam jsem potkala příjemně vypadající ženu, dokonce se mi zdálo, že jsem ji už viděla. Navenek bylo zřejmé, že i ona byla v posledním měsíci těhotenství.

„Ahoj. Vidím, že také čekáte dítě. Kdo bude?“ zeptala se.

„Chlapeček,“ řekla jsem pravdu bez stínu pochybností.

„Jaroslav má štěstí! Budu mít také chlapečka s vaším manželem. Dva synové v jednom roce, to tak musí být!“ usmála se žena.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

Po těchto slovech odešla z obchodu a já se nemohla pohnout. Po několika minutách jsem si uvědomila, co se děje. Situace byla ironická. Budeme mít děti s jedním mužem. Okamžitě jsem šla k manželovi.

Jaroslav byl v práci a nechápal, proč jsem přišla. Vždyť jsem brečela, hystericky se smála a křičela, že je zrádce. Pak jsem se ale uklidnila a řekla o svém setkání.

Ukázalo se, že byl v obraze. Jeho bývalá manželka mu o náhlém těhotenství řekla krátce po rozvodu. Ale on mě miluje. Jaroslav mi o tom nechtěl říct dřív, abych se nerozčílila.

Ale jak mu teď můžu věřit? Nakonec se ukazuje, že měli intimní vztah, když už byl se mnou? Jak je to teď? A pokud se k ní chce znovu vrátit? Koneckonců budou mít také dítě. A nebudu moci předstírat, že existuji jen já a náš syn. Nevím, co mám dělat.

PSALI JSME: MANŽEL MĚ VYHODIL Z DOMU KDYŽ JSEM BYLA TĚHOTNA A NEPŘIZNAL SVÉ DÍTĚ: VŠE SE ZMĚNILO, KDYŽ JSEM ZA NĚKOLIK LET ZVEŘEJNILA FOTOGRAFII DCERY

PŘIPOMÍNÁME: KOLEGA MÉHO MANŽELA PŘIŠEL KE MNĚ DO PORODNICE A ŘEKL, ŽE NYNÍ JEHO MANŽELKA ŽIJE S MÝM MUŽEM V NAŠEM BYTĚ

Share