Manžel mě vyhodil z domu když jsem byla těhotna a nepřiznal své dítě: Vše se změnilo, když jsem za několik let zveřejnila fotografii dcery

Jmenuji se Alena a je mi 32 let. Můj manžel se jmenoval Ivan. Potkali jsme se na večírku u přátel, začali jsme chodit. Oba jsme neměli rádi večírky a raději trávili čas procházkami.  Procházeli jsme se po ulicích, zkoumali památky. Po půl roce jsme se vzali a já jsem se okamžitě přestěhovala k manželovi. On měl velký byt 4kk, bylo to dědictví po dědečkovi.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Žili jsme dobře ale neměli jsme děti, nějak nám to nevycházelo. Už jsem byla několikrát vyšetřena: lékaři říkali, že jsem zdravá. A pak můj gynekolog řekl, že by bylo dobré, aby i manžela se nechal vyšetřit. Opatrně jsem mu to řekla.

Udělal všechny potřebné testy: ukázalo se, že to je jeho chyba, že nemáme děti. Moje radost nebyla limitovaná když jsem zjistila že těhotna. A myslela jsem si, že i můj manžel bude šťastný, ale mýlila jsme se.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Muž začal křičet, že ho držím za blázna, že nikdy nebude mít děti a že ho podvádím. Řekl: „Sbal si věci a vypadni, dítě nikdy nepřiznám za své. Sám požádám o rozvod a všechno zaplatím sám.“

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: timeforwoman.ru

Podařilo se mi najít narychlo byl. Byl dost ubohý, ale na víc jsem prostě neměla peníze. Bylo pro mě velmi těžké se starat o dítě a pracovat, ale bývalého manžela jsem o nic neprosila. Uběhly tři roky, vyfotila jsem dceru a rozhodla se zveřejnit fotku na sociální síti.

O den později mi volá můj ex a žádá o povolení přijít na návštěvu. Upřímně řečeno, nechtěla jsem ho vidět, ale nakonec jsem souhlasila. Přišel a řekl: „Byl jsem velký blázen, dcera je mojí kopie v dětství. Chci, abyste se ke mně vrátili.“

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Byla jsem velmi uražená, protože jsem ho nezradila a on mě velmi urazil a odpustit. Jak mu teď může důvěřovat? Řekl jsem mu to a on začal kňučet, brečet, prosit o povolení vídat se s dcerou. Dovolila jsem mu, i když jsem si uvědomila, že dcera je sice malá, ale neodpustí mu, že mě opustil těhotnou.

Pak se na obzoru objevila tchyně. Prudce se u ní probudila láska k vnučce. A já jsem se u nich jednou zeptala: „A kde jste byli tak milující táta a babička, když byla nemocná, když jsem ji musela brát do práce, protože jí nikdo nemohl pohlídat?“

Holčička / Ilustrační foto / Zdroj: gidgood.ru

A teď, když už je velká holka, oni s ní chtějí komunikovat? Nemohu jim odpustit, ani nechci, protože jakmile zase něco bude špatně, oni nás znovu zradí.

Potkala jsem velmi dobrého člověka, který miluje mě a mou dceru. Mají s dcerou velmi dobré vztahy a ona mu říká táta. A na biologického otce říká strejda Ivan. Dítě se nadá oklamat, vždyť oni vše cítí a vědí jak se k ním kdo chová.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MUŽ SKOČIL V METRU NA KOLEJE, ABY ZACHRÁNIL KOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: POKUD KOČKA MILUJE SPÁT VE VAŠÍ POSTELI, CO TO ZNAMENÁ

Share