„Do práce, jako na diskotéku“: Žárlivý manžel přivedl svou ženu ke stylistům, aby ji oblékli podle věku

36letá Larisa je obchodní žena, ale to se k jejím lookům nehodí. Je fanynkou leopardího potisku a džínů s kamínky a výšivkami. Žena svým stylem vypadá jako teenager z 90. let. Žena přiznala, že některé věci z jejího šatníku jsou opravdu z těch dob.

Larisa / Zdroj: readme.group

Larisa má čtyři děti. Pracuje jako hlavní účetní. Manžel se stará o děti doma. Muž přiměl svou manželku k transformaci. Myslí si, že Larisa se obléká jako sekretářka, a ne jako slušný účetní.

Džíny / Zdroj: readme.group

Pár šel do módního obchodu a tam Larisa si s pomocí manžela vybrala tři komplety.

První look se skládá z proužkované blůzy a levandulových kostkovaných kalhot. Asymetrie halenky maskuje nedostatky postavy. Je to dobrý každodenní outfit.

Larisa / Zdroj: readme.group

Druhý look se skládá z modrých šatů. Pro blondýnku je tato barva možná příliš těžká. Tyrkysová kabelka se k šatům dobře hodí, ale krémové boty jsou zde zcela nevhodné.

Larisa / Zdroj: readme.group

Třetí look se ukázal jako nejhorší. Na šatech je příliš mnoho detailů a barev, kvůli tomu začala postava vypadat vetší, proporce postavy jsou zcela porušeny.

Larisa / Zdroj: readme.group

Stylisté se pustili do práce, a to je to, co udělali.

V prvním looku se stylistům podařilo dosáhnout proporcionality postavy. Konečně horní část nevypadá „těžší“ než dolní.

Larisa / Zdroj: readme.group

Druhý look vypadá velmi moderně. Kombinace klasického a sportovního stylu je nyní v trendu a šedé a narůžovělé odstíny ladí.

Larisa / Zdroj: readme.group

Třetí look se skládá z dlouhých šatů s leopardím potiskem, které Larisa tak miluje. Díky barevnému lemování výstřihu a lehké látce nevypadají šaty vulgárně jako věci ze šatníku ženy.

Larisa / Zdroj: readme.group

Stylisté ostříhali a obarvili Larisu. Bohužel kvůli této barvě začala vypadat starší než je. Ombré vlasy by vypadaly mnohem lépe.

Larisa / Zdroj: readme.group

Líbí se vám tato proměna?

PSALI JSME: ŽENA SI NECHALA UDĚLAT ŠPATNÉ TETOVÁNÍ OBOČÍ. POTÉ, CO SE OBRÁTILA NA STYLISTY, SE PROMĚNILA VE SKUTEČNOU KRÁSKU

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI NA SVÝCH 39 LET PŘIPADALA STARÁ: OBRÁTILA SE NA STYLISTY A PO PROMĚNĚ SE ŠTĚSTÍM ROZPLAKALA

Share