Věkový rozdíl 53 let: 20letá dívka se provdala za 73letého trenéra a porodila dítě

20letá Taťána se provdala za svého 73letého trenéra a porodila mu syna.

Příběh začal, když bylo Taťáně 17 let a žila v Nižním Tagilu (Rusko). Dívka narazila na profil Alexeje, trenéra vzpírání ve sportovní škole olympijské rezervy v Moskvě, na internetu. Taťána v pubertě se začala zajímat o vzpírání, takže pomoc profesionálního trenéra přišla vhod.

Taťána a Alexej / Zdroj: mstrok.ru

V určitém okamžiku dostala Taťána zákaz trénovat v Nižním Tagilu a Alexej ji pozval do Moskvy, kde žil v bytě se svým 14letým synem z předchozího manželství. Muž byl dvakrát ženatý, měl tři děti.

„V té době jsem toužila stát se mistrem sportu. Chtěla jsem jet na olympiádu. A nevěděla jsem, proč jsem jela do Moskvy. Moji rodiče nevěděli, že jedu k cizímu člověku,“ řekla Taťána.

Taťána a Alexej / Zdroj: zerkalo.cc

Bydleli spolu v bytě a brzy se začali sbližovat. Zlomem byla Alexejova mrtvice: Taťána se o něj musela starat. V roce 2020 dívka otěhotněla.

„Moji rodiče vůbec nevěděli, že s někým žiji. Mysleli si, že studuji na olympijské rezervní škole. Musela jsem jim všechno říct. Pamatuji si, jak jsem přijela do Nižného Tagilu, bylo to v prvních týdnech těhotenství.

Taťána a Alexej / Zdroj: zerkalo.cc

Moje babička mě požádala, abych jí obarvila vlasy. Ale odmítla jsem. A pak jí dala pozitivní těhotenský test. Zeptala se mě, kdo je otcem dítěte. Řekla jsem jí, že otcem je trenér,“ vzpomněla si dívka.

Rodiče ji přesvědčovali k potratu, říkali, že nezdravé děti se mohou narodit se seniorem. Přesvědčovali Alexeje i jeho děti, kterým je nad 40 let. Navzdory tomu se v únoru 2020 Taťána a Alexej vzali, v dubnu 2021 se jim narodil syn. Novomanželé ujišťují, že necítí věkový rozdíl a sní o návratu ke sportu.

Rodina / Zdroj: zerkalo.cc

„Procházka po Nižním Tagilu s kočárkem je docela vzrušující zážitek, vzhledem k tomu, že je to tvůj syn. Kolemjdoucí se ptají: ‚Je to váš vnuk?‘ Já se nehádám. Ale jsem rád.

Ve skutečnosti jsou vnoučata, když jsou všechny děti dospělé. Mému nejmladšímu jsou pouhé tři měsíce a to nejlepší nás ještě čeká. Jsem plný optimismu. Moje žena mi s tím pomáhá,“ říká Alexej.

PSALI JSME: OSUD 72LETÉ BABIČKY, KTERÁ SE PROVDALA ZA 59LETÉHO AFRIČANA

PŘIPOMÍNÁME: V ROCE 2001 VYHRÁLA SOUTĚŽ KRÁSY A POTÉ SE PROVDALA ZA O 46 LET STARŠÍHO MUŽE: JAK DNES ŽIJÍ MANŽELÉ

Share