Alice Bendová ukázala fanouškům své úžasné bydlení: Herečka promluvila, jaká část domu je pro její rodinu nejoblíbenější

Známá herečka Alice Bendová před deseti lety se nastehovala do nového domečku, ale dnes se už ho rozhodla zrekonstruovat. Herečka bydlí vedle Prahy se svým partnerem Michalem Topolem a dvěma dětmi, a je v tomto domě velice šťastná.

Alice Bendová/Zdroj: instagram.com

Portálu Extra herečka řekla, že tento dům hodně miluje, kvůli čemuž plánují v němž zůstat nadlouho. V dnešní době jen do svého domova investují, protože chtějí ho zrekonstruovat.

Alice si mysli, že její domeček bude zrekonstruovaný jen na začátku října, a moc se na to těší. Zmíněnému portálu řekla, že nejoblíbenějším místem v domečku je pro její rodinu lednice.

Dům Alice Bendové/Zdroj: instagram.com

“Máme dvě děti a čtyři psy a naše nejoblíbenější místo je určitě lednice,” řekla Alice. Velmi důležitou časti domova je pro Alici a její rodinu i kuchyň, kterou herečka se také rozhodla zrekonstruovat. Na nové kuchyni budou vařit všichni členové její rodiny, které podle jejich slov vaří skvěle.

Dům Alice Bendové/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “JSEM JAKÁ JSEM A TAKOVÁ BUDU”: CO VZKÁZALA ŽENÁM ZNÁMÁ HEREČKA EVA BUREŠOVÁ

PŘIPOMINAME: EVA BUREŠOVÁ SI SPLNILA TÉMĚŘ VŠECHNY SVÉ SNY: JAKÉ PŘÁNÍ ZBÝVÁ U ZNÁME HEREČKY

Share