“Jsem jaká jsem a taková budu”: Co vzkázala ženám známá herečka Eva Burešová

Eva Burešová je velmi krásnou známou herečkou, která díky pravidelným cvičením je nakonec spokojena se svým tělem. Na svém Instagramu všem ženám napsala velký vzkaz, kterým chtěla dokázat, že pochvala je velmi důležitá.

Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

Herečka to myslí tak, že každá žena by měla nejen chválu přijmout, ale i chválit se sama. “Proč nejsme schopný říct nahlas: jo, tohle umím, tohle se mi dnes povedlo, dneska mi to sluší, jsem hezká?” zeptala se u svých fanynek herečka.

Svým fanynkám doporučila, aby v komentářích napsaly, co mají na sobě rády. Začala herečka ale z sebe, a prozradila, že nakonec se naučila milovat samu sebe.

Eva Burešová a Přemek Forejt/Zdroj: instagram.com

“Mám ráda svoje břicho, své vlasy a svůj hlas. Podařilo se mi splnit mé sny a naučit se milovat samu sebe, i když mi ještě pár věci na sobě samé pochopit chybí, jsem jaká jsem a taková budu,” dodala herečka, která je ve dnešní době velice šťastná.

PSALI JSME: JAKUB PRACHAŘ SE ZŘEJMĚ ZNOVU ZAMILOVAL: S MLADOU HEREČKOU STRÁVIL VEČER NA VRCHOLU ŽIŽKOVSKÉ VĚŽE

PŘIPOMINAME: VERONIKA ARICHTEVA UKÁZALA SVOU SESTRU, KTERÁ PŘED JEDENÁCTI LETY PŘEKONALA ZÁKEŘNOU NEMOC: KDE ZNÁMÁ HEREČKA TRÁVÍ DOVOLENOU S RODINOU

Share