Jakub Prachař se zřejmě znovu zamiloval: s mladou herečkou strávil večer na vrcholu žižkovské věže

Zdá se, že herec Jakub Prachař už má novou partnerku. Hrál v seriálu Dvojka na zabití spolu se Sarou Sandevou. Když se konal večírek Primy, byli oba neustále spolu. A v noci se jejich vztah stal romantickým. Píše o tom portál Aha!

Přítomní na večírku pochopili, že mezi těmito dvěma herci se něco děje. Když se na sebe dívali, jejich pohledy byly zvláštní a byli spolu neustále.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Jakub Prachař a Sara Sandeva si pak počkali na afterpárty a na vrcholu žižkovské věže už měli více soukromí. Zůstali tam spolu, povídali si, usmívali se a pak došlo k polibkům.

Herečka se polibkům nebránila. Není divu, že Jakubovi se Sara líbila, vypadá skvěle a má dokonalou postavu.

Sara Sandeva / Zdroj: youtube.com

Patrně mezi nimi vznikly sympatie při natáčení seriálu Dvojka na zabití. Je známo, že do poslední doby byli oba sami, což znamená, že nyní by jim pravděpodobně nic nebránilo, aby vytvořili pár.

Partnerem Sary byl předtím fotbalista Václav Černý, který hrál v Holandsku, a tak s ním herečka nějakou dobu žila. Už dvakrát se rozešli, důvody však nejsou známy.

Jakub Prachař / Zdroj: youtube.com

Jakub Prachař byl předtím 7 let ženatý s modelkou Agátou Hanychovou, během tohoto manželství se jim narodila dcera Mia. Pak se rozvedli a herec nějakou dobu ještě randil s modelkou Denisou Dvořákovou.

PSALI JSME: “MOJE MILE DRAHÉ ŽENY, AŤ VÁM NIKDO NEZKAZÍ CHUŤ ŽÍT PODLE VAŠICH PRAVIDEL”: JAK SIMONA KRAINOVÁ ODPOVĚDĚLA NA KRITIKU SVÉHO TĚLA

PŘIPOMÍNÁME: STÁTNÍ DLUH PRUDCE ROSTE: EXPERTI VARUJÍ PŘED NEGATIVNÍMI DOPADY A PROZRADILI, KOLIK JIŽ KAŽDÝ ČECH DLUŽÍ

Share