„Nejsem si jistá, jestli máma řekla vše, co bylo napsáno“: Anna Slováčková překvapila a prozradila, koho z rodičů podporuje

Anička Slováčková stále musí řešit rodinné problémy a ty v poslední době se jen zesílily. Herečka se musí rozhodovat, koho ze svých slavných rodičů podporuje. Říká, že se aktuálně přiklání k otci Felixi Slováčkovi. Píše o tom web blesk.cz.

Saxofonista říká, že jeho manželka Dáda Patrasová má problémy s alkoholem a svými výroky poškozuje celou rodinu. Ta naposledy tvrdíla, že manžel je pořad doma, zabývá se rekonstrukcemi a pracuje na zahradě.

Felix Slováček/Zdroj: youtube.com

Slováček to ale ostře popřel a uvedl, že se jedná o lži. Pak ale děti musí na to nějakým způsobem reagovat.

„Nejsem si jistá, jestli máma řekla vše, co bylo napsáno,“ řekla Anička s tím, že za pravdu spíše dává otci a souhlasí s nim.

Anna Slováčkoá / Zdroj: youtube.com

Není zatím ale známo koho podporuje její bratr Felix Slováček. Ten by ale určitě také chtěl, aby máma nebyla obviňována ze závislosti na alkoholu.

Dagmar Patrasová/Zdroj: youtube.com

Felix Slováček už ani neví, jak má manželce pomoct. „Anička na ni dokonce asi třikrát volala záchytku. Ale utekla ze zařízení, nepodepsala revers, prostě utekla,“ odtajnil informace o manželce hudebník.

PSALI JSME: “MOJE MILE DRAHÉ ŽENY, AŤ VÁM NIKDO NEZKAZÍ CHUŤ ŽÍT PODLE VAŠICH PRAVIDEL”: JAK SIMONA KRAINOVÁ ODPOVĚDĚLA NA KRITIKU SVÉHO TĚLA

PŘIPOMÍNÁME: JAKUB PRACHAŘ SE ZŘEJMĚ ZNOVU ZAMILOVAL: S MLADOU HEREČKOU STRÁVIL VEČER NA VRCHOLU ŽIŽKOVSKÉ VĚŽE

Share