Basiková překvapila a nechá se očkovat: zpěvačka prozradila, co ji k tomu nutilo

Bára Basiková prozradila, že se její názor změnil a nechá se naočkovat. Udělá to kvůli tomu, aby se vrátila k normálnímu životu a měla možnost cestovat. Píše o tom CNN Prima NEWS.

„Nechám se očkovat, protože chci cestovat a aspoň trochu žít jako dřív,“ prozradila zpěvačka, která před časem ale očkování nebrala vážně.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Basiková zdůraznila, že to neděla, kvůli tlaku vlády, ale chce tak mít možnost cestovat. Dováv také, že věří lékařům, kteří vakcínu doporučují.

Během pandemie zpěvačka ale sdílela ve svém blogu jiné názory a proslavila se kontroverzními výroky o vládních opatřeních. Nyní je ale neodmítá.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

„Spousta mých prognóz nebo myšlenek se nakonec ukázala jako pravdivá a poukázala na některé chybné kroky, které se ve vládě staly,“ říká umělkyně s tím, že to byl jenom její názor a není žádná politička.

Basiková upozorňovala, že epidemie bude mít silný dopad na vzdělání dětí a mnoho firem tuto krizi nepřežije. To podle ní je možná dokonce horší než počty obětí koronaviru.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka tvrdí, že nikdy neznevažovala nebo nezjednodušovala nemoc, protože přišla o velký počet kamarádů, kteří podlehli covid-19.

Dle slov Basikové některé země se s koronavirem vypořádaly lépe a nejvíc jí vadí, že to odnesly děti, kteří přišli o rok vzdělání a ztratily rok svého dětství.

Bára Basiková / Zdroj: youtube.com

V rozhovoru zpěvačka prozradila, že si umí představit, že by už nikdy nezpívala, i když na ni čekají koncerty během léta. Říká, že se nazpívala už dost a slávy si také užila velké množství.

„Nikdy jsem kariéru neměla na prvním místě, vždy to byly děti a rodina a zpívání byla radost bokem,“ dodala Basiková, která se nyní věnuje psaní a připravuje na bázi blogu knihu.

PSALI JSME: JAROMÍR JÁGR SI TO UŽÍVÁ S KRÁSNOU MODELKOU: SPOLEČNOU FOTKU PRO NĚ UDĚLALA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA

PŘIPOMÍNÁME: „POTŘEBUJU PRÁCI FINANČNĚ I PSYCHICKY“: HEREČKA ANETA KREJČÍKOVÁ PROZRADILA, ŽE UŽ JÍ DOŠLY PENÍZE

Share