Babiš se znovu pustil do Pirátů: vytkl jim aktivitu v zahraničí a zmínil se i o rozdělování toalet na dámské a pánské

Souboj stran před podzimními volbami do Sněmovny jde do tuhého. Premiér Andrej Babiš se čím dál více věnuje činnosti Pirátů a STAN. V posledním svém pořadu Čau lidí přes osm minut mluvil o tom, co tato koalice spáchala za sedm dní doma a v zahraničí. Informuje o tom web echo24.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Pro začátek Babiš vytkl Pirátům jejich návrh o většinovém hlasování v Radě EU. Tuto změnu prosazuje jejich europoslanec Marcel Kolaj. Dle předsedy vlády Česko by tak v EU ztratilo suverenitu, což se hlavně nelíbí malým státům. Velké země a progresivní levice naopak většinové hlasování podporují.

Ivan Bartoš / Zdroj: youtube.com

Následně ministerský předseda zkritizoval Piráty a Starosty za to, že zveřejnili příspěvek, na kterém uvedli, že jednali s premiérem Slovenska Eduardem Hegerem. Na fotce je prý jenom novinář.

Další tématem, kterým se Babiš zabýval, byly výroky Piráta Františka Navrkala. Ten se totiž uvedl, že rozdělování toalet na pánské a dámské není jednoduché.

„Vážené dámy, pokud potkáte na dámské toaletě člověka, který vypadá jako muž, nebo muže, je to určitě Pirát, tak bacha na ně,“ varoval ve videu Babiš.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Nakonec premiér řekl, že rozeslání dopisů do 3 milionů domácností, které objednalo ANO za 6 milionů korun_ bude reklamováno. Psaní o tom, co vláda v poslední době udělala, se totiž nedostalo podle předsedy vlády do každé domácnosti.

Předvolební průzkumy ukazují, že se ANO po několika měsících vrací do čela a volby b nyní vyhrálo. Koalice Pirátů a STAN je na druhém místě, následuje další koalice Spolu.

Psali jsme:„Jít na Váš koncert za cenu očkování to tedy ne“: Proč poté, co Dalibor Janda podpořil očkování, chtějí fanoušci zpěvákovy koncerty bojkotovat

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ UVEDL, ŽE LIDÉ BUDOU MOCI PO OČKOVÁNÍ VYHRÁT CENY: „PRO TY, KTEŘÍ SE NECHAJÍ NAOČKOVAT NA TĚCHTO DVOU MÍSTECH, JSME PŘIPRAVILI SOUTĚŽ“

PŘIPOMÍNÁME: POSLANCI CHTĚJÍ DÁT DŮCHODCŮM MIMOŘÁDNÝ FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK: PROZRADILI, KDE BY SE NA TO MĚLY VZÍT PENÍZE

Share