Babiš mladší promluvil, jestli se chce potkat s otcem: prozradil z čeho má obavy během návštěvy České republiky

Syn premiéra Andreje Babiše se rozhodl, že bude pomáhat na jihu Moravy s následky tornáda. Andrej Babiš mladší uvedl, že se otce nebojí, i když má strach z únosu. S předsedou vlády se ale moc vidět nechce. Píše o tom CNN Prima NEWS.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

„Prostě jsem viděl tu hrůzu po tornádu, četl prosby o pomoc a rozhodl se být v rámci svých možností aspoň trochu užitečný, kde to půjde,“ řekl syn politika. Babiš mladší je připraven zůstat v Česku tak dlouho, jak to bude potřeba.

Kromě toho ale měl čas na vysmívání snímku otce s ministryní financí Alenou Schillerovou. Syn Babiše tvrdí, že se politici jiných zemí by se snažili pomáhat poničeným obcím. Premiér s ministryní dle jeho slov pózovali před kamerami a měli kolem sebe ochranku. Fotografie byla pořízená v Lužicích.

Otce moc vidět nechce, protože by potom mohl mít problémy.

V minulosti Babiš mladší byl zapleten do kauzy, kdy byl odvezen na anektovaný Ruském Krym. Měl to provést jeho otec v důsledku vyšetřování dotačního podvodu v kauze Čapí hnízdo.

Andrej Babiš mladší / Zdroj: youtube.com

Syn předsedy by také označován za duševně nemocného, ale on to odmítá. Má však strach, že by znovu mohl být unesen, i když se o tom snaží nepřemýšlet.

PSALI JSME: ODBORNÍCI MAJÍ OBAVY Z NOVÉ MUTACE: LAMBDA SE ŠÍŘÍ V JIŽNÍ AMERICE A EXISTUJE ŠANCE, ŽE SE MŮŽE STÁT JEŠTĚ HORŠÍ NEŽ DELTA

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO URČITÝ SIGNÁL, ŽE ZKRÁTKA PREFERUJEME OČKOVÁNÍ JAKO VARIANTU ŘEŠENÍ KRIZE“: ADAM VOJTĚCH VYSVĚTLIL, PROČ SE ROZHODLI ZRUŠIT TESTOVÁNÍ ZDARMA NA PODZIM

Share