5 věcí, které byste neměli nikomu půjčovat, pokud nechcete přinést do svého života potíže

Mnozí se rádi vysmívají lidovým znamením. Ale nebuďte tak neopatrný. Koneckonců, tato pozorování a moudrost nebyly předána od generace k generaci jen tak. Proto je třeba brát některé znamení s velkou úctou, pokud nechcete přinést potíže do svého života.

Sůl

Pravděpodobně je to nejběžnější produkt, který jsme zvykli půjčovat. Není však divu, že sůl je již dlouho považována za magický produkt, který může ovlivnit osud člověka. Půjčením soli riskujete, že ztratíte své štěstí, vyvoláte nemoci a pohádáte se s blízkými.

Sůl / ilustrační foto / Zdroj: lime.energy

Nádobí

Nádobí má také schopnost akumulovat energii doma. A pokud atmosféra v domě je nic moc, pak nic dobrého na nové majitele také nečeká.

Nádobí / ilustrační foto / Zdroj: vae.by

Oblečení

Když vezmete od někoho oblečení, můžete převzít problémy jiné osoby. To platí zejména pro boty. Pokud chcete nosit věc, která dříve patřila jinému člověkovi, měla byste je opláchnuta v solném roztoku, aby se věc vyčistila od cizí energie.

Oblečení / ilustrační foto / Zdroj: medialeaks.ru

Šperky

Šperky mají vlastnost hromadit energii člověka. A zdaleka ne vždy pozitivní. Není nic špatného, když šperk půjčí babička své vnučce na rande. To jen ochrání dívku před nepřízní osudu. Ale kamarádkám byste neměli dávat šperky pro dočasné použití.To platí zejména pro drahé kovy, stejně jako horský křišťál, diamant.

Šperky / Zdroj: topfakty.com

Koště

Budete překvapeni, ale koště se také časti půjčuje. A tento předmět by nikdo neměl vynášet mimo váš pozemek nebo byt. Pokud někomu dáte koště na dočasné užívání, znamená to, že na sebe berete dočasně finanční problémy a nepořádek v podnikání.

Koště / Zdroj: topfakty.com

PSALI JSME: NEPŘÍJEMNÝ ZÁPACH V PRAČCE: POMŮŽE OCET, VYSOKÁ TEPLOTA A DALŠÍ ÚČINNÉ ZPŮSOBY

PŘIPOMÍNÁME: PROČ JE DOBRÉ PÍT VODU RÁNO NALAČNO

Share