Autobiografie Karla Gotta po celé republice je vyprodána: Stálo známo, zda se plánuje dotisk knihy od Mistra

K příležitosti 82. narozenin nejznámějšího a populárního českého slavíka Karla Gotta jeho vdova vyústila do světa jeho autobiografii.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Vdova Ivana Gottova dostává již první reakce na knihu od fanoušků zesnulého manžela. Píšou jí především dojemná slova, o čemž žena svěřila v instagramovém příspěvků.

Karel Gott/Zdroj: youtube.com

Knihkupectví po celé republice v posledních dnech mají více zákazníků, než obvykle. Lidé si chtějí sehnat knihu, kterou Mistr začal psát za života. Množství knih ale je omezené.

„Zkoušela jsem knihu sehnat v Plzni, ale už byla vyprodaná,“ prozradila jedná fanynka zpěvu Gotta. Povedlo se ale jí knihy koupit v Praze. O tom informuje na svých webových stránkách portál blesk.cz.

Jedno velké a známé knihkupectví také hlásí, že knihy mají vyprodáno. „Unikátní autobiografie Karla Gotta zmizela z našeho skladu neuvěřitelnou rychlostí,“ napsáno v facebookovém příspěvku knihkupectví Dobrovský.

Nicméně pro těch, kdo si knihu pořídit nestihl, obchod oznámil dobrou zprávu — dotisk knížky bude v nejbližším čase.

PSALI JSME: “NEDOKÁŽU POPSAT SVŮJ VDĚK“: U PŘÍLEŽITOSTI 82. NAROZENIN KARLA GOTTA, JEHO VDOVA VYDALA DO SVĚTA JEHO AUTOBIOGRAFII

ČTĚTE TAKÉ: „DOJALI JSTE MNE A ROZPLAKALI“: VDOVU KARLA GOTTA DOSTALA PRVNÍ REAKCE NA AUTOBIOGRAFII MANŽELA

Share