“Agáta je divoká, ale lidská”: Proč Agátu Hanychovou začali chválit fanoušci

Známá modelka Agáta Hanychová je moc často kritizována na sociálních sítích kvůli svým vzkazům. Nedávno ji kritizovali fanoušci za drsná slova o své dceři, ale dnes všichni ji začali chválit.

Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

Agáta vždy říká, že má ráda cestování a také podnikání, a když to pojednala, vyšel jeden velmi zajímavý experiment. Na svém Instagramu sdílela snímek, na kterém pózuje spolu se sedmi ženami.

Agáta pod snímkem napsala: “7 dni, 7 holek, co se nezná. Tenerife, boj se.” Takový příspěvek fanoušky hodně překvapil, a když se někdo zeptal, o jaké akci napsala Agáta, jedna fanynka všechno vysvětlila.

Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, modelka odletí na Kanárské ostrovy surfovat, a nabídla 7 holkám, aby se k ní připojily. Podle fanynky, holky by měly být bez chlapů, a vůbec se neznát.

Takový čin všechny fanoušky příjemně překvapil, a kvůli němuž všichni začali Agátu chválit. “Agáta je divoká, občas na hlavu, ale lidská,” napsal jeden fanoušek.

PSALI JSME: „VRÁTILA SE NÁM Z HOR“: AGÁTA HANYCHOVÁ KONEČNĚ PROZRADILA JAK SE CÍTÍ JEJÍ DŮLEŽITÝ ČLEN RODINY PO VÁŽNÉ NEMOCI

PŘIPOMINAME: “BUDOVAT NĚJAKÝ VZTAH BYCH ASI NEZVLÁDL”: BÝVALÝ PARTNER AGÁTY HANYCHOVÉ ADAM RAITER PROMLUVIL O NEČEKANÉ POPULÁRNOSTI A O SVÉ PRÁCI

Share