Lidé nahlédli do krabice u silnice a byli ohromeni: Uvnitř byly nejen staré věci, ale i zvířata, která potřebovala pomoc

Někdo nechal krabici u silnice. Zpočátku jí nikdo nevěnoval pozornost, ale přesto se našli laskaví lidé. A to bylo nutné, protože uvnitř byly nejen staré věci, ale i fenka se štěňaty, která opravdu potřebovala pomoc.

Pes/ Zdroj: storyfox.ru

Fenka, která se jmenovala Sandy, byla velmi vyčerpaná a vyděšená. Bylo jasné, že potřebuje péči. Nemocná štěňata byla pokryta blechami.

Pes/ Zdroj: storyfox.ru

Celá čtyřnohá rodina byla odvezena k veterináři na ošetření. Bohužel jedno ze štěňat nemohlo vydržet dlouhou cestu. Bylo příliš slabé, a proto zemřelo. Ale Sandy a tři štěňata se dostala do dobrých rukou dobrovolníků a veterináře.

Pes/ Zdroj: storyfox.ru

Jen o několik dní později začala Sandy opatrně přistupovat k lidem v útulku a dívat se na ně smutnýma očima. Byla ošetřována a pečlivě krmena, stejně jako štěňata.

Štěňata / Zdroj: storyfox.ru

Po chvíli si dobrovolníci poprvé všimli, že Sandy vrtí ocasem! To znamenalo, že vyjadřuje radost ze setkání s lidmi a pomalu se učí jim důvěřovat.

Štěňata / Zdroj: storyfox.ru

Štěňata už vyrostla, zesílila a cítí se mnohem lépe.

Štěňata / Zdroj: storyfox.ru

PSALI JSME: POLOSLEPÉHO PSA MAJITELE NECHALI V LESE: ZACHRÁNILI HO A Z HUBENÉHO STAŘÍKA SE STAL SKUTEČNÝ KRASAVEC

PŘIPOMÍNÁME: ODUŠEVNĚLÉ VIDEO: DELFÍN VYSKOČIL Z VODY, ABY POLÍBIL PSA

Share