Nejrozmazlenější domácí mazlíček: Jak dnes žije milovaná kočka Karla Lagerfelda, která po něm zdědila zhruba 200 milionů dolarů

Kočku Choupette se objevila u Karla Lagerfelda v roce 2011. Její první majitel, model Baptiste Giabiconi, požádal Karla, aby se o domácího mazlíčka postaral během vánočních svátků.

Módní návrhář se okamžitě zamiloval do tohoto nádherného stvoření a odmítl kočku vrátit. Později uvedl, že pokud je to možné, ožení se s kočkou Choupette.

Po smrti 19. února 2019 měl oficiální účet na Instagramu společnosti Choupette asi 300 tisíc sledujících. V průběhu roku popularita domácího mazlíčka poklesla.

Nyní její oficiální účet sleduje přibližně 20 tisíc uživatelů. Navzdory sníženému zájmu o mazlíčkovi, módní kočka zveřejňuje fotky několikrát týdně.

Kočka zdobila Vogue a později se stala tváří automobilové značky Opel.

O kočce se starali dvě služky. Nikdo ale netušil, že se z obyčejné kočky stane za pár měsíců ta nejslavnější kočka na světě.

Po smrti módního návrháře měla Choupette zdědit část jeho pohádkového jmění, zhruba 200 milionů dolarů. Americká tisková agentura Bloomberg ale s odkazem na právníka uvedl, že se samotné zvíře nemůže stát dědicem.

Na svém Instagramu Choupette napsala, že chce všem poděkovat za projevenou soustrast k úmrtí: „Moje srdce je zlomené, mám smutek.“

Dnes se o bílé chlupaté kočičce stará bývalá hospodyně návrháře. Сhlupatý mazlíček žije opravdu královský život.

PSALI JSME: 10 NEOBVYKLÝCH FAKTŮ O KOČKÁCH, O KTERÝCH JSTE PŘESNĚ NEVĚDĚLI

PŘIPOMÍNÁME: MÍSTO PODĚKOVÁNÍ: ZACHRÁNĚNÁ KOČKA KAŽDÉ RÁNO PŘINÁŠÍ MAJITELCE DOMÁCÍ PANTOFLE

Share