Lidé se báli nebezpečného zvířete na stromě u balkónu: Když ho odchytili, nevěřili svým očím

Jedna žena z Polska zavolala na službu ochrany zvířat, aby odstranila podivný tvor a zachránila obyvatele domu.

Obyčejný croissant uvíznutý ve větvích stromu udržoval lidi v Krakově několik dní ve strachu: obyvatelé jednoho z domů ho vzali za podivné zvíře.

Croissant na stromě/ Zdroj: unian.ua

Příběh vyprávěla Krakovská společnost pro ochranu zvířat na Facebooku. Jednoho dne ochráncům zavolala žena a požádala o odstranění tvora ze stromu naproti panelového domu.

„Přijeďte a odvezte si ho! Už dva dny sedí na stromě! Lidé neotvírají okna, protože se bojí, že se dostane do jejich domu,“ prosila obyvatelka.

Croissanty/ ilustrační foto/ Zdroj: wiadomosci.gazeta.pl

Inspektor se pokusil zjistit, o jaký tvor se jednalo, a zeptal se, zda by to mohl být pták. Žena řekla, že je „hnědý, sedí na stromě“ a možná je to „laguna“. Ukázalo se, že si žena jednoduše nemohla vzpomenout na slovo „leguán“.

Organizace si myslela, že na stromě je nějaký mazlíček. Inspektoři připustili, že zvíře je už mrtvé, protože už dva dny sedí na stromě nehybně.

Croissant/ ilustrační foto/ Zdroj: wiadomosci.gazeta.pl

Zaměstnanci organizace ale na stromě neuviděli „ani leguána, ani lagunu“.

Nakonec inspektoři našli jen hnědý croissant uvíznutý ve větvích. Pravděpodobně ho místní obyvatelé vyhodili z okna, aby nakrmili ptáky.

PSALI JSME: KDYŽ ŽENA UVIDĚLA NA INTERNETU FOTO TÉTO FENKY, POCHOPILA, ŽE JÍ MUSÍ POMOCT: POTŘEBOVALI JI POUZE K NAROZENÍ ŠTĚŇAT

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ZACHRÁNIL BŘEZÍ FENKU, KTEROU OPUSTIL MAJITEL: KDYŽ ALE PŘIVEDLA NA SVĚT ŠTĚŇÁTKA, NEMOHL UVĚŘIT VLASTNÍM OČÍM

Share