Malé, ale odvážné: dva teriéři riskovali život a vyhnali medvěda z domu

Taková odvaha si zaslouží nejvyšší ocenění – doufáme, že majitelka skryla pár dobrůtek. Dva malí teriéři riskovali život a vyhnali medvěda z domu. Je úžasné, jak takové drobky získaly odvahu.

Psi/Zdroj: goodhouse.ru

Na dvoře domu Didi Müllerové se za denního světla objevil nezvaný host. Plot medvěda nezastavil, byl docela hubený a strašně zvědavý. Obešel celé nádvoří, nahlédl do fontány, ale dnes chtěl něco víc. A pak uviděl, že kuchyňské dveře zůstaly odemčené.

Medvěd/Zdroj: goodhouse.ru

Vstoupil – skrytá kamera se okamžitě zapnula – a nerozhodně ztuhl. Všechno kolem bylo úplně neznámé. Zvláštní zvuky, neznámé vůně, příliš kluzká podlaha a podivné předměty kolem. Z kuchyně vedly dveře do obývacího pokoje; ale medvěd se neodvážil pohnout dále. Pro začátek se zde chtěl dobře rozhlédnout: vypadá to, že zde najde něco chutného.

Medvědi nejsou vůbec proti tomu, aby zkoušeli lidské jídlo, a jejich tlapky jim nebrání v otevírání zásuvek a dveří. Ale najednou medvěd byl přerušen. Ve druhém patře domu se hlídači probudili: buď uslyšeli hluk, nebo ucítili neznámý zápach.

Teriérům trvalo nějakou dobu, než sestoupili. Squirt a Mei-Mei vběhli do kuchyně, medvěd vyděšený vyskočil na ulici. Uprostřed dvora na chvíli ztuhl – stále měl naději, že ho rozzlobení psi nechají na dvoře zůstat.  Ale drobky zahnali medvěda k samotnému plotu a dlouho štěkali, takže by ho ani nenapadlo, aby se vrátil.

Není to poprvé, co Didi Müllerovou navštívil medvěda – k jejich návštěvám dochází alespoň jednou za šest měsíců. Před dvěma lety si medvěd se svými mláďaty uspořádal lázeňský den přímo ve fontáně uprostřed dvora a majitelka jim samozřejmě nezasahovala. Také předtím se její psi nestaly bránit své území tak rozhodně a hlasitě jako tentokrát.  Možná prostě v tu dobu spali?

Jak byste reagovali na medvěda v kuchyni?

PSALI JSME: MUŽ UVIDĚL RÁNO VE SVÉ VANĚ MEDVĚDA A BYL TÍM OHROMEN: ZDÁ SE, ŽE ZVÍŘE TO NEDĚLA POPRVÉ

PŘIPOMÍNÁME: MEDVĚDICE SE ROZHODLA PŘESUNOUT SVÉ MLÁĎATA PŘES ULICI A POBAVILA DIVÁKY: JAK TO DOPADLO

Share