Když žena uviděla na internetu foto této fenky, pochopila, že jí musí pomoct: Potřebovali ji pouze k narození štěňat

Když Claire Stokoy spatřila fotografii jedné fenky na internetu, okamžitě se rozhodla, že musí třesoucímu se zvířeti dát lásku, kterou si zaslouží.

Pes/ Zdroj: lamp.im

Ukázalo se, že stav fenky Bree byl horší, než si Claire uvědomila z fotografie, kterou viděla na síti. Fenka byla používána k rozmnožování štěňat.

Pes/ Zdroj: lamp.im

Fenka byla připravena k adopci a Claire brzy zavolala do útulku, který fotku zveřejnil. Vzala si čivavu domů a pojmenovala ji Bree.

Pes/ Zdroj: lamp.im

Claire se brzy vydala na dlouhou cestu do Walesu, aby si vzala Bree domů. Když dorazila, fenka se třásla a bála se lidí.

Pes/ Zdroj: lamp.im

V útulku řekli, že Bree měla na těle jizvy a uši jí pokrývaly strupy. Její malé tělo muselo vydržet mnohem víc, než dokázala zvládnout.

Pes/ Zdroj: lamp.im

Bree byla zjevně vyčerpaná a nejspíš jí chybělo jídlo, když žila s předchozími majiteli. Většinu svého života strávila také ve tmě, protože její oči se nedokázaly přizpůsobit světlu.

Pes/ Zdroj: lamp.im

„Když jsem ji uviděla, byla jsem šokována. Vypadala tak žalostně a bylo to velmi smutné,“ přiznala žena.

Pes/ Zdroj: lamp.im

Láska, kterou Bree získala, jí postupem času umožnila stát se šťastnou. „Netuším, jak přežila dvě těhotenství, zimu, hlad a strach,“ řekla Claire.

Pes/ Zdroj: lamp.im

„Je mnohem silnější než já. A je to inspirativní,“ dodala.

Pes/ Zdroj: lamp.im

PSALI JSME: PES PLEMENE BARZOJ A FENA NĚMECKÉHO OVČÁKA SE ZAMILOVALI DO SEBE: JEJICH ŠTĚNĚ PŘEKVAPUJE SVÝM VZHLEDEM

PŘIPOMÍNÁME: NIKDO JI NECHTĚL VZÍT Z ÚTULKU: ALE ŽIVOT MAZLÍČKA SE NAVŽDY ZMĚNIL, KDYŽ JEDNA ŽENA PŘI POHLEDU NA SMUTNOU FENKU SI UVĚDOMILA, JEJÍ MÍSTO JE VEDLE NÍ

Share