Pes plemene barzoj a fena německého ovčáka se zamilovali do sebe: Jejich štěně překvapuje svým vzhledem

Samozřejmě, každý pes je jedínečný, zvláště pro svého pána. Ale některá zvířata jsou o něco výjimečnější než ostatní. Jen se podívejte na tohoto úžasného psa. Zdá se, že má DNA žirafy, odkud by měl jinak tak dlouhý krk?

Neobvyklý pes / Zdroj: goodhouse.ru

Jde skutečně o DNA, ale ne žirafa, jak vtipkuje mnoho fanoušku tohoto krasavce, ale o bizarní směs genů německého ovčáka a barzoj.

Příběh začal před dvěma lety ve Švédsku, kdy se feně německého ovčáka narodilo neobvyklé štěně — černobílé a dlouhosrsté, v dětství ještě podobné matce.

Štěně bylo ještě příliš malé na to, aby se vydalo do nového domova, ale o měsíc později si pro něj přijeli noví majitelé a odvezli ho s sebou. Dostal jméno Velký Gatsby – za barvu, připomínající smoking a náznaky ideálního držení těla.

Majitel mu pořídit Instagram a TikTok a video ze života psa se stalo virální. Jeho fotografie dokonce inspirovala umělce, aby napsal portrét krasavce.

Ale navzdory slávě, majestátnímu vzhledu a závaznému jménu, Gatsby je dost poslušný chlapec: je dokonale vycvičený, miluje parkour, cvičení rovnováhy, respektuje veterináře a umožňuje odběr krve na testy.

Brzy bude Gatsby mít novou zkoušku: majitel se chystá pořádat si dalšího psa. Tak tedy uvidíme zda se spřátelí dotaci mazlíčci.

@followgatsby

No dogs got hurt in this video #dogsoftiktok #largedogs #doglover #dogtraining

♬ original sound – New Jersey Devils

PSALI JSME: KDYŽ TOULAVÝ PES VIDĚL LEŽET MUŽE NA ZEMI, VRHL SE MU NA POMOC

PŘIPOMÍNÁME: PEJSKOVI, KTERÝ ŽIJE V DOMĚ SE DVĚMA KOCOURY, SE STALO NĚCO NEOČEKÁVANÉ: PES SE SÁM ZAČAL MĚNIT V KOČKU

Share