Naštvaný otec Meghan Markle prolomil mlčení: Oprah prince Harryho a vévodkyni využila pro budování svých nových pořadů

Tchán britského prince Harryho, Thomas Markle, poskytl další rozhovor, ve kterém obvinil televizní moderátorku Oprah Winfreyovou z toho, že pár využila ve svůj prospěch.

Harry a Meghan/ Zdroj: YouTube

Thomas (76) považuje sebe za „velmi dobrého dědečka“ a obává se, že nikdy nepotká svoje vnoučata: „Budu velmi zklamaný, pokud svou vnučku nikdy nebudu držet v náručí.“

Otec Meghan/ Zdroj: tabloid.pravda.com.ua

„Samozřejmě mě to bolí, ve vězení jsou vrazi, kteří zabíjeli sekyrou, a i na ně se chodí jejich rodina dívat. Udělal jsem jednu hloupou chybu a jsem za to potrestán,“ citoval Markle deník The Daily Mail.

„Možná nikdy neuvidím svá vnoučata. Nechci vzbuzovat soucit, jen říkám, že to je realita. Doufám ale, že jednoho dne uvidím své vnoučata,“ řekl Thomas.

Harry a Meghan/ Zdroj: tabloid.pravda.com.ua

Muž zdůraznil, že stále miluje svou dceru, se kterou už tři roky nemluví. Meghanin otec se také vyjádřil o skandálním rozhovoru Harryho a Meghan s Oprah Winfreyovou. Podle něj si televizní moderátorka s nimi „hraje a využívá je pro budování sítě a svých nových pořadů.“

„Myslím si, že využila velmi vyčerpaného muže (Harryho) a donutila ho říkat věci, které by se v televizi říkat neměly,“ podělil se Thomas.

Harry/ Zdroj: tabloid.pravda.com.ua

Thomas by se velmi rád setkal s princem Charlesem, protože teď jsou s ním na jedné lodi: jejich děti je ignorují.

PSALI JSME: STROHÁ GRATULACE Z BRITÁNIE: MEGHAN A HARRYMU POSLALA SRDEČNÝ VZKAZ POUZE PRINCEZNA EUGENIE

PŘIPOMÍNÁME: VÉVODKYNĚ MEGHAN PORODILA HARRYMU HOLČIČKU: JMÉNO NOSÍ PO DVOU VÝJIMEČNÝCH ŽENÁCH

Share