Dagmar Havlová není spokojená s tím, co se děje u jejího domu: „Nejsem muzeum“

I když si chce o víkendu odpočinout doma v Praze, tak se jí to nedaří. U domu Dagmar Havlové se shromažďují turisté a poslouchají údajný architektonický výklad o budovách. Ale ještě jí mávají do okna. Už nemá takový klid jako dřív. Píše o tom Blesk.cz.

Vila bývalé první dámy se nachází v Dělostřelecké ulici. V této ulici není nějaké architektonické mistrovské dílo, ale nejmenovaná agentura láká tam turisty.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Samozřejmě je zajímá, kde bydlí bývalá první dáma a vdova po prezidentu Václavu Havlovi.

Na svém Instagramu zveřejnila Dagmar Havlová video, na kterém je vidět, jak se před jejím domem shromáždil dav turistů a poslouchali nějakou přednášku.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Napsala také, že toho má dost a že „není muzeum“. Ptala se také svých fanoušků, jestli vědí, na koho se obrátit, nebo co se dá udělat.

„Ano, také mě napadla vajíčka,“ odpověděla herečka na jeden z nápadů od fanoušků. Dalším návrhem bylo postříkat nezvané hosty studenou vodou.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Má i chalupu na Hrádečku nedaleko Trutnova. Ale i tam se podobné situace dějí, a tak dokonce uvažovala o odchodu do zahraničí.

Dagmar Havlová se ale přesto dozvěděla, kdo je tento průvodce, který turistům před jejím domem něco vyprávěl. Podle ní se jmenuje Zeman a je zastupitelem na Magistrátu.

Dagmar Havlová / Zdroj: youtube.com

Průvodce říkal, že nedělal nic špatného, podle svých slov za dvě minuty šel se svými klienty dál. Bývalá první dáma však uvedla, že jeho příběh trval asi 20 minut a vše je zaznamenáno na bezpečnostních kamerách.

„Obtěžujete lidi, abyste si přivydělal, a ještě lžete!“ řekla Dagmar Havlová.

PSALI JSME: PETR FIALA POPSAL JAKÝ JE GENTLEMAN: UVEDL, ŽE MÁ VÝBORNÉ CHOVÁNÍ, ALE DÍKY TOMUTO PŘÍSPĚVKU SCHYTAL POŘÁDNOU PORCI KRITIKY

PŘIPOMÍNÁME: MALÁČOVÁ PROZRADILA O JAKOU ČÁSTKU CHCE ZVÝŠIT MINIMÁLNÍ MZDU: ODBORNÍCI VARUJÍ PŘED NEGATIVNÍMI DOPADY

Share