Petr Fiala popsal jaký je gentleman: uvedl, že má výborné chování, ale díky tomuto příspěvku schytal pořádnou porci kritiky

Na sociálních sítích šéf občanských demokratů Petr Fiala popsal jaký je gentleman. Uvedl, že má výborné chování, ale díky tomuto příspěvku schytal pořádnou porci kritiky. Pustil se do něj například partner dokumentaristky Heleny Třeštíkové Michael. Píše o tom web expres.cz.

Petr Fiala zveřejnil post, ve kterém ukázal, jak se pozná ten pravý gentleman. Uvedl například, že často nosí sako či má prostřeno pro sebe tak, jako by očekával doma společnost.

Předseda ODS tvrdí, že byl vychován v měšťanském prostředí, kde se dodržovaly zvyky a tradice.

„Proto mě třeba lidé sem tam vidí, že dělám v saku něco, co většina lidí v saku nedělá, ale já to tak prostě mám,“ píše politik s tím, že toto oblečení je pro něj velmi příjemné.

Televizi ale v něm údajně nesleduje, proto nechce, aby si někdo myslel, že s tím přehání. Dle slov Fialy oblečení vyjadřuje úctu k ostatním.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Tento příspěvek vyvolal velký zájem a reagoval na něj Michael Třeštík.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: OSLAVY JUBILEA VÁCLAVA KLAUSE V ZAHRADÁCH PRAŽSKÉHO HRADU: KOLIK BUDE MUSET BÝVALÝ PREZIDENT ZAPLATIT A KOLIK BUDE MOCI PŘIJÍT HOSTŮ

PŘIPOMÍNÁME: VLÁDA SCHVÁLILA NOVÉ ZMĚNY PRO ROZVOLŇOVÁNÍ: TÝKAJÍ SE ŠKOL, KULTURY A ABSOLVOVÁNÍ KARANTÉNY

Share