Strohá gratulace z Británie: Meghan a Harrymu poslala srdečný vzkaz pouze princezna Eugenie

V neděli 6. června vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámili narození svého druhého dítěte, dcery jménem Lilibet Diana Mountbattenová-Windsorová.

Harrymu a jeho manželce Meghan poslala královna Alžběta II. blahopřání přes sociální sítě: „Gratuluji vévodovi a vévodkyni ze Sussexu k narození Lilibet Diany! Královna, princ z Walesu a vévodkyně z Cornwallu, stejně jako vévoda a vévodkyně z Cambridge jsou touto zprávou potěšeni.“

Dcera prince Harryho a Meghan Markle se stala jedenáctým pravnoučetem královny Alžběty a třetím pravnoučetem, narozeným v roce 2021. Rodiče pojmenovali dítě po své prababičce a matce prince Harryho.

Princ William a Kate také poblahopřáli princi Harrymu a Meghan na svých sociálních stránkách. Zveřejnili snímek páru s malým Archiem v náručí, který byl pořízen v březnu tohoto roku na zahradě u jejich domu v Kalifornii.

„Všichni jsme šťastní, že se dozvěděli o narození malé Lily. Gratulujeme Harrymu, Meghan a Archiemu,“ napsali.

Stránka prince Charlese a Camilly z Cornwallu také zveřejnila vřelý narozeninový pozdrav.

„Gratulujeme Harrymu, Meghan a Archiemu k narození malé Lilibet Diany. Přejeme všechno nejlepší,“ uvádí se v publikaci.

Opravdové emoce projevila pouze princezna Eugenie: „Gratulujeme, drahý bratranče a sestřenice. Máme z vás všech velkou radost,“ napsala.

Připomeňme, že se druhé dítě prince Harryho a Meghan Markle narodilo v pátek 4. června, ale pár oznámil narození holčičky jen o dva dny později.

PSALI JSME: VÉVODKYNĚ MEGHAN PORODILA HARRYMU HOLČIČKU: JMÉNO NOSÍ PO DVOU VÝJIMEČNÝCH ŽENÁCH

PŘIPOMÍNÁME: TĚHOTNÁ MEGHAN PROŽILA HODNĚ TEMNÉ OBDOBÍ: HARRY POPSAL DŮVODY, PROČ S MANŽELKOU OPUSTILI VELKOU BRITÁNII

Share