Dcera se podívala na obraz na trhu a oněměla: Díval se na ni její otec

Žena objevila na trhu obraz, který jí způsobil smíšené pocity.

Anne doslova uviděla na obrazu svého otce, který zemřel před 14 lety.

Život je plný překvapení, uvědomil si komik Harry Folds, který vyprávěl příběh o tom, jak jeho matka v Glasgow objevila portrét otce, který zemřel v roce 2007, píše Daily Record.

55letá Harryho matka procházela trhem a rozhodla se vstoupit do starožitnictví v naději, že tam najde něco zajímavého. A přesně to našla – autoportrét svého otce Franka Feeneyho z roku 1994.

Obrazy/ Zdroj: medialeaks.ru

„Když moje matka uviděla portrét, myslela si, že je to kopie jejího otce,“ řekl Harry.

Zpočátku tomu žena nemohla uvěřit a prošla kolem. Ale pak se rozhodla vrátit do starožitnictví a zeptat se prodejce, jestli neví, kdo je na plátně vyobrazen.

„Moje máma se vrátila k prodejci a řekla, že muž na plátně je velmi podobný jejímu otci Frankovi. Když obraz otočili, uviděli podpis. Opravdu to byl autoportrét mého dědečka,“ uvedl Harry.

Ženy/ Zdroj: medialeaks.ru

Frank Feeney byl umělec, ale v roce 2007, ve věku 74 let, zemřel na obrnu, která postihuje nervový systém a způsobuje paralýzu.

Jak se obraz dostal do starožitnictví, není známo, ale Anne ho koupila za deset liber šterlinků. Žena pověsila portrét do hlavní místnosti a říká, že tento nákup byl nejneuvěřitelnější událostí v jejím životě.

PSALI JSME: STARŠÍ PÁR NAŠEL LÁHEV, KTERÁ STRÁVILA NA MOŘI 108 LET: UVNITŘ BYL DOPIS VE TŘECH JAZYCÍCH

PŘIPOMÍNÁME: ŘEMESLNÍK OPRAVOVAL STŘECHU A NAŠEL POD NÍ JEŠTĚ JEDEN DŮM: PŘI POHLEDU NA NĚJ BĚHAL MRÁZ PO ZÁDECH

Share