Řemeslník opravoval střechu a našel pod ní ještě jeden dům: Při pohledu na něj běhal mráz po zádech

Řemeslník opravoval střechu vesnického domu, když si náhle všiml něčeho uvnitř. Byl to obří včelí úl kterého by se nedotkl, kdyby nebyl prázdný. Před ním visel úl, který byl větší než fotbalový míč, ale to nebyl jeho jediný nález.

Nick Walker / Zdroj: twitter.com

Stavitel Nick Walker v polovině dubna pracoval ve vesnici Brook v britském hrabství Norfolk. V jednom z domů, kde opravoval střechu, si muž všiml několika dalších „domů“, kde kdysi bydleli sousedé – včely, píše BBC.

Všechny tyto úly však bledly ve srovnání s jedním, který Nicka ohromil svým rozsahem. „Pracoval jsem a viděl jsem několik včelích úlů, včetně jednoho, který byl větší než fotbalový míč. Byl veliký jako vosí metropole, ale naštěstí byly všechny neobydlené,“ řekl Walker.

Nick Walker / Zdroj: twitter.com

Aby si tento obrovský úl, který může svým vzhledem snadno vyděsit nejednoho člověka, lépe prohlédl, nebál se ho stavitel rozebrat a následně změřit. Zjistil, že objekt měl objem 1,2 metru čtverečního a výšku 45 centimetrů.

Na fotografii Nicka s hnízdem můžete vidět, jak na něj jeho vlastní nález zapůsobil. Jak stavitel ujistil, bylo to největší úl, jaké kdy viděl.

Nick Walker / Zdroj: twitter.com

Nyní bude mít, co vyprávět svým kamarádům a všem, které zajímá, na jaké věci a zvířata při své práci narazí. Za jeden z nejpozoruhodnějších příběhů zatím považuje incident, kdy se dostal do kontaktu s agresivní veverkou.

„Byla to velmi rozzlobená veverka, která na mě neustále pištěla,“ řekl Nick.

PSALI JSME: HOSPODYNĚ ŽILA NENÁPADNĚ, ALE NAKONEC PŘEKVAPILA PŘÍBUZNÉ: ZJISTILI, PROČ ŽENA DO DOMU TAHALA PLNÉ BALÍČKY

PŘIPOMÍNÁME: CO SE STANE, KDYŽ SPÁLÍTE BOBKOVÝ LIST V DOMĚ: PLUS 7 DALŠÍCH UŽITEČNÝCH POUŽITÍ

Share