Hospodyně žila nenápadně, ale nakonec překvapila příbuzné: Zjistili, proč žena do domu tahala plné balíčky

Anne Mary z města Wigan žila sama ve svém vlastním domě a nijak nepřitahovala pozornost místních obyvatel. Každý den šla žena ven, ale nevracela se s prázdnou, ale s plnými taškami. Sousedé nevěděli, co je uloženo v taškách, ani se příliš nezajímali o záležitosti ženy.

Tajný život hospodyně / Zdroj: medialeaks.ru

55letá Anne měla sestru Rose, se kterou si každý den zavolala. Když však Marie přestala telefonovat, příbuzná se vyděsila a zavolala policii. Policisté přijeli na místo, vyrazili dveře a viděli, že paní domu zemřela, což oznámili příbuzným.

Když se o tom Rose a její manžel Peter dozvěděli, přijeli za Anne, ale nevěřili svým očím. Ukázalo se, že dům jejích příbuzné byl doslova zaplaven odpadky. Podle manželů, oni ani netušili, že Mary vedla takový způsob života. Museli se dostat přes hory odpadu, aby přešli z jedné místnosti do druhé.

Tajný život hospodyně / Zdroj: medialeaks.ru

Aby tento nepořádek uklidili, manžele požádali o pomoc odborníky. Zaplatili uklízečovi, který se jmenuje George. Když ten ale uviděl, s čím bude muset pracovat, zavolal odborník na pomoc několik dalších zaměstnanců.

Tajný život hospodyně / Zdroj: medialeaks.ru

Uklízeči vyklidili obývací pokoj, z domu vynesli asi sedm tisíc knih, které Anne našla, ale zřejmě nečetla. Veškerý odpad museli vyvážet dvěma dodávkami, aby všechny věci odvezly a vrátily domu původní vzhled. Je pravda, že teď Rose a Peter nevědí, co s tím mají dělat. Možná, že část majetku bude věnována na charitu a jiná se likviduje.

Tajný život hospodyně / Zdroj: medialeaks.ru

„Kdybychom to věděli, pomohli bychom. To opět dokazuje, že nikdo neví, co se s člověkem za jeho dveřmi děje,“ přiznal se Peter.

PSALI JSME: ŽENA V DOMÁCNOSTI VYHODILA ODPAD A POLICISTI REAGOVALI RYCHLE: KDYŽ VIDĚLI, CO VYHODILA, POCHOPILI PROČ SOUSEDI ZAVOLALI POLICII

PŘIPOMÍNÁME: U DVEŘÍ VETERINÁRNÍ KLINIKY NAŠLI SVÁZANÝ PYTEL NA ODPADKY: KDYŽ HO ZAMĚSTNANCI ROZVÁZALI, UVIDĚLI VYČERPANÉ ZVÍŘE

Share