Jak tlouštík během několika let zhubl třetinu své váhy, aby se poprvé v životě vyhnul pocitu nenávisti ke svému tělu

Nadváha není jen fyzický zdravotní problém. Kila často člověka připraví o to nejdůležitější – o sebelásku, a někdy to může bolet ještě víc.

Xenterthegalaxyx / Zdroj: reddit.com

Uživatel Redditu s přezývkou xenterthegalaxyx ukázal, jak se za poslední dva roky změnil. Když mu bylo 26 let, oslavil narozeniny s váhou 193 kg, navíc nejistotou a nenávistí k sobě samému. Při pohledu na obrázek vedle dortu si s hrůzou uvědomil, že musí nutně změnit svůj život. Následující dva roky byly pro něj velice produktivními.

Xenterthegalaxyx / Zdroj: reddit.com

„193 kg => 127 kg (rozdíl 66 kg za 2 roky). Na levé fotce jsem si byl tak nejistý, že jsem ji až doteď nikomu neukázal. Připadal jsem si ošklivý a zbytečný, ale teď už si tak nepřipadám. Stejně jako všichni ostatní se i já potýkám s nejistotou. Ale teď to prostě odložím – Promiňte, ale nyní je můj čas.“ Xenterthegalaxyx

Xenterthegalaxyx / Zdroj: reddit.com

V den svých 28. narozenin si xenterthegalaxyx může být jistý – odvedl dobrou práci. Za dva roky přešel na zdravou stravu, podstoupil bypass žaludku a zhubl 66 kilogramů! A nejen to, konečně se mu podařilo mít rád sám sebe a zbavit se nejistoty. A i když je hmotnost poměrně velká (127 kg), i tento výsledek je obrovským úspěchem. Navíc se u této váhy nehodlá zastavit.

Xenterthegalaxyx / Zdroj: reddit.com

Když xenterthegalaxyx zveřejnil fotografie své proměny na Redditu, příspěvek se stal virálním. V komentářích pod koláží začali uživatelé sociální síti autora podporovat, takže si můžete být jisti, že za další rok bude chlapík k nepoznání!

„Myslím, že zbavit se nejistoty je stejně obtížné jako zhubnout. Gratulujem! Vypadáš skvěle!“ upnorthlisa

 

„Kámo, vypadáš úžasně! A přestože všichni můžeme bojovat s nejistotou (já s ní musím také bojovat), musíte mít vždy na paměti, že vy sami jste číslo 1!“ DRIVINGDOUGHNUT

PSALI JSME: ÚŽASNÁ PATERČATA VYROSTLA: JAK DNES ŽIJE VELKÁ RODINA

PŘIPOMÍNÁME: REALISTICKÉ SOCHY Z PÍSKU, KTERÉ FASCINUJÍ

Share