“Nějaký sklo u sprchy asi bejt musí”: Nikol Štíbrová se pochlubila svou luxusní koupelnou

34letá známá herečka Nikol Štíbrová ještě loni spolu se svým partnerem Petrem Leitgebem začali stavět svůj vysněný dům. Herečka si už dávno vybrala pro svůj luxusní dům interiér, a dnes se na svém Instagramu rozhodla pochlubit svou koupelnou.

Dům Nikol Štíbrové/Zdroj: instagram.com

Nikol ukázala kousek své luxusní koupelny, která vypadá nádherně. V níž je otevřený sprchový kout a také obrovské kulaté zrcadlo. “Vybrat koupelnu. Takovou, aby byla zajímavá, takovou, aby se vám brzo neokoukala, bezpečnou pro děti, ale nějaký sklo u sprchy asi bejt musí,” napsala známá herečka.

Podle jejich slov, její koupelna ještě musí být bezpečnou pro její děti. Dnes má 4letého syna a v nejbližší době porodí již druhé dítě, pohlaví kterého ještě fanouškům nesdílela.

Nikol Štíbrová s partnerem a synem/Zdroj: instagram.com

Svou koupelnu herečka nechtěla udělat úplně světlou, kvůli čemuž na stěně má šedé a smaragdově zelené keramické desky. Podlahu ale udělala bílou, která podle fanoušků se může moc rychle zašpinit.

Podle slov Nikol, záchod má s vyhřívaným prkýnkem, což se některým fanouškům také nelíbí. Jedna fanynka napsala, že jestli prkýnko je teple, to obvykle znamená, že na záchodě někdo moc dlouho seděl.

PSALI JSME: JAKUB PRACHAŘ PROZRADIL SVŮJ RECEPT K ÚŽASNÉ POSTAVĚ: ZNÁMÝ HEREC PROZRADIL, JAK ZHUBL OSM KILOGRAMŮ

PŘIPOMINAME: STÁŘÍ JIM SLUŠÍ: HERECKÉ HVĚZDY, KTERÉ JSOU ROK OD ROKU HEZČÍ

Share