Opět odhalila kolena: 69letá Jill Bidenová se objevila na veřejnosti v krásných krátkých šatech

Včera, 19. dubna, přijela Jill Bidenová do státu Illinois, aby navštívila veřejnou institucí vyššího vzdělání college Sauk Valley v Dixonu. Doprovázel ji americký ministr školství Miguel Cardona.

První dáma vystoupila z letadla v fuchsiovém saku klasického střihu a růžové roušce na tváři.

Jill Bidenová/ Zdroj: tsn.ua

Jill Bidenová navštívila College v Dixonu, aby tak podpořila přístup k vysokoškolskému vzdělání, píše deník Chicago Tribune.

Jill Bidenová se setkala s pracovníky laboratoře. Pak hovořila o novém programu ve škole, který umožňuje studentům středních škol vydělávat si na živobytí 25 hodin veřejně prospěšných prací každý rok.

Jill Bidenová/ Zdroj: tsn.ua

První dáma poznamenala, že její manžel, prezident Joe Biden, chce investovat do vzdělávání.

„Je připraven na velkolepé nápady a odvážné akce, aby všichni Američané mohli studovat na veřejné vysoké škole, získat podporu, kterou potřebují k absolvování, a získat dobrou práci,“ řekla Jill Bidenová.

Jill Bidenová/ Zdroj: tsn.ua

První dáma USA vypadala ten den krásně. Měla na sobě krátké bílé šaty se zipem na přední straně. Šaty dokonale zdůrazňovaly štíhlé nohy první dámy. Jill také měla na sobě fuchsiové sako.

Jill Bidenová/ Zdroj: tsn.ua

Béžové semišové lodičky na jehlovém podpatku doladily její outfit. Uši si zdobila velkými perlovými náušnicemi a ruсe perlovými a zlatými náramky.

Jill Bidenová/ Zdroj: tsn.ua

PSALI JSME: PRVNÍ DÁMA SPOJENÝCH STÁTŮ ZAMÍŘILA DO NEMOCNICE: JOE BIDEN KVŮLI MANŽELCE PŘERUŠIL SVŮJ PROGRAM

PŘIPOMÍNÁME: PRVNÍ NEVHODNÝ OUTFIT PRVNÍ DÁMY SPOJENÝCH STÁTŮ: JILL BIDENOVÁ V SÍŤOVANÝCH SILONKÁCH VZBUDILA NA INTERNETU ROZRUCH

Share