První nevhodný outfit první dámy Spojených států: Jill Bidenová v síťovaných silonkách vzbudila na internetu rozruch

69letá Jill Bidenová si poprvé zvolila nevhodný outfit pro veřejné vystoupení. První dáma Spojených států měla na sobě punčocháče se vzorem, čímž porušila dress code.

Jill Bidenová/Zdroj: YouTube

Tentokrát se první dáma USA na veřejnosti objevila v černých šatech s koženou vložkou a v saku klasického vypasovaného střihu. Největší pozornost veřejnosti ale přitahovaly její semišové kotníkové boty na podpatcích a silonky se síťovaným vzorem.

Jill Bidenová/Zdroj: twitter.com

Jill Bidenová tím vzbudila na internetu rozruch. Zejména uživatelé Twitteru aktivně diskutují o botách a punčochách, ve kterých se objevila první dáma. Překvapivě ale je mnoho pozitivních komentářů.

Jill Bidenová/Zdroj: twitter.com

Navzdory skutečnosti, že prezidentova manželka porušila oficiální styl oblékání, veřejnost je z ní nadšená.

Některé ženy tvrdí, že je to bezprecedentní odvaha: „Jill Bidenová se může oblékat, jak chce,“; „Lidé jsou šokováni,“; „Kdyby moje nohy vypadaly v těch krajkových punčochách a kotníkových botách stejně dobře jako Jill Bidenové, nosila bych stejné oblečení“; „Jill Bidenová vypadá fantasticky!“.

PSALI JSME: V KABÁTU VOLNÉHO STŘIHU A TĚSNÝCH KALHOTÁCH: BRIGITTE MACRONOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI SE SVÝM DOMÁCÍM MAZLÍČKEM

PŘIPOMÍNÁME: JILL BIDENOVÁ ZVOLILA NETRADIČNÍ OUTFIT: PRVNÍ DÁMA SPOJENÝCH STÁTŮ BYLA VYFOTOGRAFOVÁNA V ÚZKÝCH DŽÍNÁCH A S VNOUČATY

Share