Kdo bude tančit v jedenácté sezóně show StarDance: Česká televize zveřejnila jména soutěžících

Česká televize prozradila, kdo bude novými deseti soutěžícími v show StarDance. Diváci se budou moci těšit na tuto taneční soutěž letos na podzim. Píše o tom web ct24.ceskatelevize.cz.

Převážně novými účastníky budou herci. Tak například tam budou herci jako Zdeněk Godla, Pavel Trávníček, Jan Cina a herečky Simona Babčáková a Marika Šoposká. Účastníky budou i zpěvák a kytarista Mirai Navrátil a zpěvačka Tereza Černochová.

Soutěžící show StarDance XI / Zdroj: ČT

Mezi zástupci sportu tam bude tenistka Andrea Sestini Hlaváčková a krasobruslař Tomáš Verner. Desátým soutěžícím je Martina Viktorie Kopecká, farářka Církve československé husitské.

Spolu s novými účastníky na na tanečním parketu budou také vítězové a finalisté minulých ročníků. Soutěžící zatím nevědí, jak budou jejich páry sestaveny.

Marek Eben / Zdroj: youtube.com

Moderátory budou již známí všem herec Marek Eben a herečka Tereza Kostková. Diváci uvidí také Marka Zelinku jako choreografa.

Kvůli epidemii koronaviru diváci uvidí novou sezonu show s určitým zpožděním. Tentokrát ale organizátoři zohlední i možné varianty vývoje epidemické situace.

Tereza Kostková / Zdroj: youtube.com

Podle generálního ředitele ČT Petra Dvořáka situaci sledují i v dalších zemích. Doufají, že vše půjde dál dobře, ale stále je šance, že by se show mohla natáčet bez diváků a s některými opatřeními.

PSALI JSME: NEVYŽADOVAL NOŠENÍ ROUŠEK A ODMÍTAL TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ: ŘEDITEL ŠKOLY V SEMILECH BYL ODVOLÁN

PŘIPOMÍNÁME: “NOVÝ DOMOV JSME SI PROSTĚ ZAMILOVALI NA PRVNÍ POHLED”: HONZA MUSIL SI NAŠEL SVÉ VYSNĚNÉ HNÍZDO A UKÁZAL, JAK PROBÍHÁ PŘESTAVBA 310 LETÉHO DOMU

Share