Pár se vzal a druhý den ráno chtěla manželka požádat o rozvod. K tomu jí stačila jedna zpráva na Facebooku

Pár ze Spojených států byl šťastně novomanželé, ale pouze na jeden den. Manželka obdržela zprávu, po které už nemohlo být pochyb o jakémkoli společném životě. Jediné, čeho nyní lituje, je, že je nemožné vrátit se v čase a říct „ne“ u oltáře.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Aubrey Lin, 41letá masérka z amerického Utahu, se v lednu 2021 zasnoubila se svým manželem, 35letým Justinem Winfriendem. A hned druhý den po svatbě obdržela zprávu na Facebooku od cizince s důkazy o zradě jejího manžela.

Aubrey už byla třikrát vdaná, takže si nevytvářela velké naděje na šťastné manželství, dokud se v srpnu 2018 nesetkala s Justinem v baru.

V té době se muž již rozvedl se svou bývalou manželkou.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

„Náš vztah se rozvíjel velmi rychle. Bylo mezi námi tolik chemie,“ – řekla Audrey.

Pár chodil spolu po dobu šesti měsíců a vše bylo jako pohádka, ale v únoru 2019 kamarádka zavolala ženě a řekla o tom, co by mohlo sloužit jako probuzení Audrey. Justin měl v té době přítelkyni, se kterou měl dítě.

„Zoufale jsem se s ním snažila promluvit. Přiznal zradu, ale velmi mě prosil, abych mu odpustila. A byla jsem schopná to udělat, za předpokladu, že s ní přeruší veškerý kontakt, což udělal.“

V říjnu 2019 Justin nabídl Aubrey jeho ruku a srdce. Žena nechtěla spěchat.

„Nechtěla jsem souhlasit. Už jsem byla třikrát vdaná a nebylo třeba spěchat. Ale byl neoblomný a velmi lichotivý. Trval na datu svatby a stále více mě přesvědčoval, abych si ho vzala.“

Justin každý den psal dlouhé zprávy o lásce ke své nevěstě, ale jak se později ukázalo, nejen k ní.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Pár svázal uzel v kapli v Las Vegas 7. ledna 2021. Den po obřadu manželé odpočívali v kavárně, když Aubrey dostala na svůj telefon zprávu z Facebooku.

„Muž, kterého jste si vzali, chodí s mojí matkou,“ – bylo to napsáno ve zprávě.

Manželka to okamžitě ukázala svému manželovi.

„V tu chvíli byl vedle mě Justin, tak jsem mu to ukázal. Popíral všechno.“

Žena odpověděla, že potřebuje důkaz. A ona je dostala: dopis s odpovědí obsahoval snímky obrazovky s dopisy jejím manžele a jinou ženou.

Důkaz/Zdroj: medialeaks.ru

„L.: Dobře, jdu spát. Znovu tě opravdu chci vidět, kdy můžeš nebo chceš. Ale prosím, řekni mi, jestli se mnou nechceš ani mluvit… Dobrou noc, lásko.

J: Dobré ráno, krásko! Právě jsem tě viděl odcházet. Tvoje auto má také skvělý zadek.

L.: Doufám, že tě nakonec uvidím. Děkuji, že jsi zavolal“

Cizinka napsala, že tento románek trval osm měsíců. Aubrey zjistila, že Justin byl v kontaktu se svou milenkou i během jejich svatby.

„Ukázala jsem mu důkazy a pak se přiznal. Zlobila jsem se a hodila jsem snubní prsten na podlahu.“

Navzdory skutečnosti, že Aubrey podala žádost o rozvod, nadále žije s Justinem. Připouští, že ho nemůže opustit kvůli svým dětem z předchozích manželství, se kterými žijí společně.

„Nebýt dětí, bylo by snadnější odejít.“

Mezitím Justin aktivně žádá svou manželku o odpuštění a prosí ji, aby začali znovu.

„Nechci mu věřit, i když mi jeho omluva připadá upřímná.“

PSALI JSME: MANŽELÉ SE ROZHODLI OPRAVIT LOŽNICI, KTERÁ MÁ JEN 9 M2: JAK SE JIM PODAŘILO PROMĚNIT STARÝ POKOJ NA STYLOVÝ A MODERNÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽEBŘÍČEK NEJLEPŠÍCH MANŽELEK PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: KTERÉ JSOU TY NEJLEPŠÍ PARTNERKY DO ŽIVOTA

Share