45letá žena porodila 19 dětí: Jak žije tak velká rodina

45letá Ukrajinka jménem Světlana porodila 19 dětí!

Matka 19 dětí / Zdroj: brainum.ru

Nejstaršímu synovi Světlany je nyní 27 let a nejmladšímu jen 8 měsíců. Nejmladší syn se narodil v den narozenin svého otce, který byl u porodu.

Matka 19 dětí / Zdroj: brainum.ru

„Syn se jmenuje Nazar. Jméno bylo předem vymyšleno, ultrazvuk ve 28. týdnu ukázal, že to bude chlapeček. Takže teď máme v naší rodině 11 dívek a 8 chlapců. Těhotenství probíhalo normálně.

Jsem již zkušená matka, dobře znám své tělo. Můžu říci, že těhotenství je pro mě obvyklá věc. I když samozřejmě porodit první dítě v 18 a devatenácté ve 44 letech (porodila jsem Nazara pár dní před 45. narozeninami) je velký rozdíl. Už je mi těžko, rychleji se unavím,“ říká Světlana.

Velká rodina / Zdroj: brainum.ru

Nejzajímavější je, že Světlana a Petr už mluví o narození svého 20. dítěte, ale stále nemyslí dopředu.

„Nemohu říci, že to opravdu chci, koneckonců, moje zdraví není stejné, je to pro mě těžké. Mnozí říkají: kde je devatenácté dítě, tam je dvacáté. Nevím. Jak Pán Bůh dá,“ dodala žena.

Matka 19 dětí / Zdroj: brainum.ru

Rodina slaví narozeniny téměř každý měsíc. Pouze v září a říjnu nejsou žádné. Nejpopulárnějším měsícem je leden, rodiče a dcera Taťána slaví narozeniny.

Hlavním živitelem rodiny je otec, ale děti vždy pomáhají matce. Někdo dojí krávu, někdo zaplétá copánky mladším sestrám, někdo uklízí stodolu a někdo vaří jídlo. Rodina má obrovskou domácnost: koně, dvě krávy, dvě prasata, kuřata, kachny a velkou zeleninovou zahradu.

Velká rodina / Zdroj: brainum.ru

A když začíná sezóna bobulí a hub, všichni jdou do lesa. Maminka a její pomocníci vaří kompoty a konzervují zásoby na zimu.

Matka navíc peče chléb každé dva dny, rodina jí najednou asi 3-4 bochníky chleba. Na oběd připravuje Světlana 5 litrů polévky. Poté začíná vařit večeři, žena krmí svou rodinu vždy čerstvým jídlem.

Matka 19 dětí / Zdroj: brainum.ru

„Téměř celý den trávím v kuchyni. Ale není to pro mě těžké. Dívky vždy pomáhají v kuchyni,“ říká usměvavá matka.

Na tváři této ženy není ani kapka únavy, jen úsměv. I když sama přiznává, že těhotenství je pro ni čím dál těžší. Je si ale jistá, že pokud po dvacáté otěhotní, určitě porodí!

Velká rodina / Zdroj: brainum.ru

PSALI JSME: ŽENA PORODILA 10 DĚTÍ A VYPADÁ JAKO TOPMODELKA. JAKÉ JE JEJÍ TAJEMSTVÍ KRÁSY

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE VYVÍJEL ŽIVOT ŽENY, KTERÁ PORODILA OSMERČATA: MAMINKA SE STALA DRŽITELKOU SVĚTOVÉHO REKORDU

Share