Žena porodila 10 dětí a vypadá jako topmodelka. Jaké je její tajemství krásy

Viktoria Jatieva je manželkou Macharbeka Chadarceva, bývalého starosty Vladikavkazu. Muž je ve svém rodném městě znám jako čestný, laskavý a spravedlivý člověk.

Macharbek Chadarcev a Viktoria / Zdroj: falover.ru

Všichni obyvatelé také uvádějí jako příklad jeho rodinu. Macharbek Chadarcev a Viktoria mají 10 dětí. A říkají o manželce úředníka, že by se měla stát modelkou, žena je tak krásná a štíhlá.

Velká rodina / Zdroj: falover.ru

Při pohledu na fotografie Viktorie je těžké uvěřit, že tato štíhlá žena má 10 dětí: 6 synů a 4 dcery. Všechny porodila sama.

Manželka bývalého starosty dnes s úsměvem vzpomíná, že si nemyslela, že bude mít tolik dětí. Macharbek a Victoria vyrůstali v rodinách s mnoha dětmi.

Viktoria / Zdroj: falover.ru

Jatievy se neustále ptá, jak se jí podařilo zůstat tak štíhlá jako před porodem. Vždy se usmívá a prozradí tajemství své štíhlosti.

Ráno matky 10 dětí začíná v 5 hodin ráno. Okamžitě jde běhat. Zároveň vůbec nezáleží na tom, jaké je venku počasí. A v letních vedrech a v zimě Victoria běhá. Žena naučila celou svou velkou a přátelskou rodinu běhat ráno. Nyní běhají všichni společně.

Viktoria / Zdroj: falover.ru

Jatieva říká, že každý den cvičí v tělocvičně, která se nachází v jejich velkém domě. K tomu je třeba přidat pravidelné návštěvy bazénu. Když je venku dobré počasí, hraje Viktoria se svými dětmi venkovní hry.

Dobrou fyzickou aktivitou je úklid domu. Matka 10 dětí si ho sama uklízí. Děti jí pomáhají. Uklízení tak velkého domu není snadné. Musí vynaložit hodně úsilí.

Velká rodina / Zdroj: falover.ru

Proto není divné, že Viktoria je štíhlá, jako v mládí. Aktivní životní styl, pozitivní emoce z komunikace s dětmi a pravidelný trénink – to je tajemství štíhlosti matky 10 dětí. Zároveň nikdy nebyla spojena s modelingem, nikdy nedržela dietu, ale nevypadá o nic horší než modelka.

Viktoria / Zdroj: falover.ru

Mladé matky by měly brát její tajemství jako základ, aby se po porodu vrátily do formy. Pokud je to možné po porodu deseti dětí, tak může každá žena vypadat atraktivně.

Viktoria / Zdroj: falover.ru

PSALI JSME: NEUVĚŘITELNĚ KRÁSNÁ AUSTRALSKÁ MODELKA ZE SÚDÁNU DOBÝVÁ SÍŤ NOVÝMI FOTOGRAFIEMI

PŘIPOMÍNÁME: 56LETÁ MODELKA, KTERÁ VYPADÁ FANTASTICKY, DALA NĚKOLIK TIPŮ, JAK UDRŽET MLÁDÍ

Share