Zřejmě nezdědila geny po své mamince: jak vypadá dcera spisovatelky Haliny Pawlowské

Často děti jsou svým rodičům podobné, ale to se netýká Natálie Pawlowské, která svou matku Halinu vůbec nepřipomíná. Se svou dcerou ale zažila mnoho různých chvilek. Píše o tom web onlyu.cz.

V minulosti se moderátorka a spisovatelka snažila shodit nadbytečná kila dietami. O výsledky ale už dávno přišla a nyní svou postavu vůbec neřeší. Je se sebou spokojená.

Halina Pawlowská / Zdroj: youtube.com

To ale neplatí u její dcery Natálie, která má velmi štíhlou postavu. Matka s dcerou aktuálně společně žijí a pracují. Halina si pochvaluje spolupráci a velmi se jí líbí rešerše k pořadům, které Natálie připravuje.

Mají velký dům a případné hádky se točí kolem něj nebo péče o o vnuka Huga. Syna Natálie porodila Tomáši Břínkovi, který je známý na sociálních sítích svými žerty.

Halina Pawlowská a Natálie Pawlowská / Zdroj: Profimedia

Některé vtipy udělal i tchyni Halině, které ona sama pozitivně ocenila, protože se ráda zasměje.

Manžele se ale po devíti letech rozcházejí a tato idylka je u konce. Natálie a Tomáš spolu dlouhodobě nežijí. Důvody rozchodu však zatím nejsou známé.

Halina Pawlowská / Zdroj: youtube.com

V minulosti Halina Pawlowská měla se svou dcerou problémy, když Natálie žila v komunitě squatterů. Nakonec ale ze squattu je vyhodila policie a dívka se vydala obytném vozu po Evropě.

Nyní se ale všechno změnilo a matka s dcerou tvoří úspěšnou dvojici.

PSALI JSME: “MADONNA JE MOJE OBLÍBENKYNĚ”: ZUZANA BELOHORCOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY SVÝM ZPĚVEM

PŘIPOMÍNÁME: “STEJNĚ BUDE HRÁT HOKEJ”: MARKÉTA KONVIČKOVÁ OSLAVUJE PŮL ROKU OD NAROZENÍ SVÉ DCERKY AMÁLKY

Share