Žena dostala náušnice od milenky svého manžela a nebyla tím zaskočena: Její odpověď je příkladem pro všechny podváděné manželky

Žena ze Sydney sdílela na Facebooku příběh o tom, jak její manželství prasklo. Zpočátku manželka neměla podezření, že ji její manžel podvádí, ale postupem času si začala všímat různých podivností.

Žena viděla, že se její manžel snaží před ní skrýt telefon. Brzy poté, ona šla do banky a zkontrolovala účet u svého manžela, si uvědomila, že se ve svých podezřeních nemýlila: muž kupoval věci, které domů nepřinesl.

Žena tedy zjistila, že její muž před šesti měsíci koupil drahé náušnice od Tiffany, které ona nikdy neviděla ani nedostala. Výpis z účtu navíc zahrnoval platby za hotelové pokoje a stravu v restauracích.

Rozchod / ilustrační foto / Zdroj: jemchyjinka.ru

Žena si uvědomila, že ji její manžel podvádí, a proto se rozhodla najít soupeřku, ale ta to udělala rychleji. Kandidátka na srdce cizího manžela se rozhodla, že o sobě musí říct, a poslala dárek manželce svého milovaného. Ironií však bylo, že se jednalo o té samé náušnice od Tiffany.

„Byla jsem velmi překvapena, když mi poslala náušnice. V krabici byla poznámka, že tyto náušnice na mě budou vypadat mnohem lépe,“ vysvětlila žena.

Náušnice od milenky manžela / Zdroj: medialeaks.ru

Není známo, proč mužova milenka kontaktovala ženu, ale ona nebyla tím zaskočena. Žena se rozhodla nejen rozloučit se svým manželem, ale také veřejně prohlásit, že na ni žertík soupeřky nijak nezapůsobily. Ona vyfotila náušnice a dala je do prodeje.

„Bylo to milé gesto od ženy, která mi udělala ze života peklo. Nechtěla jsem si do uší strkat nic, co ona používala, a tak jsem se rozhodla náušnic zbavit,“ vysvětlila žena.

V inzerátu o prodeji žena objasnila, že ji její manžel podváděl. Řekla, že náušnice měly hodnotu 400 $, ale chce je prodat za 200 $.

Náušnice od milenky manžela / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: DÍVKA SE DOZVĚDĚLA O ZRADĚ SVÉHO PŘÍTELE SE TŘEMI MILENKAMI A POMSTILA SE MU: TOTO VIDEO NASHROMÁŽDILO MILIONY ZHLÉDNUTÍ

PŘIPOMÍNÁME: MLADÁ MILENKA BRADA PITTA REAGUJE NA TISÍCE ROZZLOBENÝCH KOMENTÁŘŮ

Share