“Madonna je moje oblíbenkyně”: Zuzana Belohorcová překvapila fanoušky svým zpěvem

45letá Zuzana Belohorcová se před lety proslavila díky moderování různých show a pořadu. Ve dnešní době slovenský pořad Tvoja tvár znie povedome, který je podobný českému Tvoje tvar má známý hlas, ukázal, že Zuzana může být i skvělou zpěvačkou.

Zuzana Belohorcová/Zdroj: instagram.com

Moderátorka před lety vystudovala operní zpěv a také hru na klavír, a kvůli tomu s hudbou žádné problémy nemá. Během prvního dílu slovenského show Zuzana se proměnila v známou americkou zpěvačku Madonnu, a zazpívala její starý hit Frozen.

“Madonna je moje oblíbenkyně. Měla jsem jí ráda v době, kdy byla nejvíc in,” prozradila portálu Super Zuzana, pro kterou vlastní vystoupení bylo perfektní. Na jevišti Belohorcová měla černou paruku a také krásné černé šaty.

Zuzana Belohorcová/Zdroj: instagram.com

Dokonce prozradila, že během vystoupení na svých očích měla i modré kontaktní čočky. Podle Zuzany příprava na jedno z nejpopulárnějších show na Slovensku je velmi náročná, ale moderátorka ji dobře zvládá.

Zuzana Belohorcová s kolegy/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: VTÍPEK LÉKAŘE ORNELLU KOKTOVOU VELMI PŘEKVAPIL: BÝVALÁ MODELKA PROZRADILA, JAK SE PŘIPRAVUJE K PORODU SVÉ PRVNÍ DCERKY

PŘIPOMINAME “ŽIVOT MATKY NENÍ VŽDYCKY V OKOUZLUJÍCÍM STYLU SUPERMODELEK”: KAROLINA KURKOVÁ UKÁZALA ODVRÁCENOU STRANU SVÉHO MATEŘSTVÍ

Share