Žena si adoptovala dvě dívky, které nikdo nechtěl kvůli jejich vzhledu: nyní jsou k nepoznání

Kristen Williams, učitelka na americké škole, ještě nebyla vdaná a neměla děti.

Kristen a pes/zdroj: kenguru.plus

Ale jakmile v Indii potkala dívku jménem Mooney, která měla na čele obrovskou jizvu a kvůli ní si ji nikdo nechtěl adoptovat.

Rodina/zdroj: kenguru.plus

Kristen si uvědomila, že bez dítěte domů nepůjde, a po chvíli si ji adoptovala. Zpočátku byla Mooney velmi uzavřená a plachá, ale žena k ní našla přístup a dokázala roztavit její srdce.

Mooney/zdroj: kenguru.plus

O několik let později si Kristen adoptovala další dítě jménem Durga. Dítě bylo nalezeno na skládce a během svého krátkého života hodně trpěla. Její tvář byla zmrzačená, téměř jí nezbyl nos, pravděpodobně kvůli hmyzu a toulavým zvířatům, s nimiž se dítě setkalo, když žilo na ulici.

Durga/zdroj: kenguru.plus

Jakmile někdo zveřejnil příběh o této rodině na sociálních sítích, všichni ho zveřejnili v televizi. Tak se hodně lidí dozvědělo o Kristen a její dcerách a chtělo jim pomoci.

Rodina/zdroj: kenguru.plus

Plastičtí chirurgové z místní nemocnice nabídli provedení operace pro Mooney zcela zdarma. Nyní na dívčině čele není žádná velká a hrozná jizva, ale je tu sotva znatelný pruh.

A druhou operaci se rozhodli provést ve vyšším věku a zatím si nechala nainstalovat estetickou protézu, s níž se absolutně neliší od ostatních dětí.

Durga/zdroj: kenguru.plus

Ale s největší pravděpodobností vzhled dívek zůstal v pozadí ve srovnání se změnami, ke kterým došlo v jejich životě. Díky Christie se dívky staly šťastnými a nyní žijí bezstarostným životem obyčejného dítěte.

Tato žena jim dala teplo, laskavost, péči a lásku a doufáme, že inspiruje mnoho lidí k dobrým skutkům.

PSALI JSME: JAK DNES ŽIJE RODINA, KTERÁ SI ADOPTOVALA 4 DĚTI: PAK SE MATKA DOZVĚDĚLA, ŽE BUDE MÍT DALŠÍ ČTYŘI

PŘIPOMÍNÁME: OPRAVDOVÉ A PEVNÉ ŽENSKÉ PŘÁTELSTVÍ: ŽENA SI ADOPTOVALA DĚTI SVÉ KAMARÁDKY, KTERÁ ODEŠLA DO NEBE

Share