Žena otěhotněla a porušila zákony přírody: Nemohla si představit, že během těhotenství přijde o polovinu své váhy

Michelle Stevens je 33letá matka z anglické vesnice Saltden poblíž Brightonu, která otěhotněla a porušila zákony přírody. Zatímco ostatní ženy přibíraly kila během těhotenství, žena ztratila téměř polovinu své váhy. Bohužel, to není zdravé.

Michelle Stevens/Zdroj: medialeaks.ru

Během třetího těhotenství utrpěla Michelle komplikaci zvanou hyperemesis gravidarum, extrémní typ ranní nemoci, která způsobuje těžkou nevolnost. Když byla Michelle těhotná, stěží mohla jíst a pít. Byla hospitalizována bezpočetkrát.

“Nevolnost byla tak silná, že jsem uvažovala o ukončení těhotenství. Už ve čtvrtém týdnu jsem zvracela. Každý den se všechno jen zhoršovalo – musela jsem na záchod více než 50krát denně,“ vzpomíná Michelle.

Michelle Stevens/Zdroj: medialeaks.ru

“Byla jsem velmi vychrtlá a dehydrovaná. Ani jsem si nevšiml, jak se moje váha snížila, protože mi bylo pořád špatně,“ říká Michelle. Michelle byla předepsána spousta léků na nevolnost a krmení měla hadičkou přes nos.

Žena ztratila polovinu své váhy. Brzy její oblečení začalo viset na těle. Nemoc pokračovala po celou dobu těhotenství a zdálo se, že se jen zhoršuje. “Lékaři mi řekli, že to byl jeden z nejhorších případů těhotného zvracení, jaký kdy viděli. Doslova jsem každý den plakala.

Michelle Stevens/Zdroj: medialeaks.ru

Bylo to pro mě velmi temné období,“ prozradila. Její syn Ollie se narodil císařským řezem v červnu 2020. Maminka a dítě byly převezeny na jednotku intenzivní péče k pozorování a další léčbě. Po devíti měsících pekla se žena přiznala, že to stálo za to, aby se jí narodil Ollie.

Michelle Stevens/Zdroj: medialeaks.ru

“Když se Ollie konečně narodil, byla jsem v sedmém nebi. Zbožňujeme ho, i když mé těhotenství bylo hrozné,“ říká Michelle.

Michelle Stevens/Zdroj: medialeaks.ru

Po porodu jí byl diagnostikován žaludeční problém, kvůli kterému má bolesti během jídla a nemůže přibírat na váze. Maminka, která chtěla před těhotenstvím trochu zhubnout, si nemyslela, že za takovou cenu dostane to, co chce. “Chtěla jsem trochu zhubnout, než jsem otěhotněla, ale to rozhodně nebylo to, co jsem myslela,“ podotkla Michelle.

ČTĚTE TAKÉ: MUŽ SI KOUPIL ČMÁRANICE NA BLEŠÍM TRHU: OBRAZ MUSÍ BÝT V MUZEU A MALÍŘ JE CELOSVĚTOVĚ ZMÁNÝ

PSALI JSME: BABIČKA VYHNALA VNUKA S MANŽELKOU Z BYTU A ROZHODLA SE, ŽE CHCE ŽÍT SAMA V 85 LET

Share