Zdeněk Pohlreich je zcela nespokojený opatřeními proti kovid-19: Co přesně šéfkuchař považuje za neadekvátní

Stejně jako řada majitelů restaurací byl Zdeněk Pohlreich nucen kvůli pandemii na pět měsíců zavřít své restaurace.

Zdeněk Pohlreich / Zdroj: Instagram

Provoz restaurací byl povolen až na konci května. Majitelé restaurací jsou ale stále frustrovaní. V rozhovoru pro portál zivotvcesku.cz Zdeněk Pohlreich naznačil, že malá návštěvnost restaurací je nyní kvůli tomu, že se lidé stále bojí onemocnět.

Zdeněk Pohlreich / Zdroj: Instagram

Je však můžete jít do restaurace, na nějaký koncert nebo jinou událost pouze za přítomnosti testu na kovid-19. Organizátoři těchto akcí si stěžovali, že je třeba zkontrolovat přítomnost testu u každé osoby.

Zdeněk Pohlreich / Zdroj: Instagram

Pohlreich v rozhovoru pro výše zmíněný portál dodal, že taková opatření považuje za neadekvátní. Nebylo totiž prokázáno, že restaurace jsou zdrojem nákazy.

Zdeněk Pohlreich / Zdroj: YouTube

Dodal také, že pokud byla zavedena taková omezení, testování by mělo být zdarma. Vždyť podle něj, na začátku pandemie mnoho lidí neudělalo testy kvůli nedostatku peněz. Domnívá se také, že když je většina lidí očkována, umožní to vyhnout se nové vlně onemocnění.

Zdeněk Pohlreich / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: RASTISLAV MAĎAR PROMLUVIL O NOVÝCH MUTACÍCH KORONAVIRU A OČKOVÁNÍ TŘETÍ DÁVKOU: „MOŽNÁ UŽ TADY HRAJEME ZATÍM NEVIDITELNÝ ZÁVOD S INDICKOU VARIANTOU“

PŘIPOMÍNÁME: “ZAČAL JSEM POCHYBOVAT SÁM O SOBĚ“: JIŘÍ LANGMAJER PROZRADIL DETAILY SOUKROMÉHO ŽIVOTA S ADÉLOU GONDÍKOVOU

Share