Výška ženy je pouze 86 cm, navzdory tomu před šesti lety dokázala porodit dítě: Jak dnes žije a vypadá chlapec

Michael a Trisha jsou původem z Idaho, USA. Pár se setkal během studentských let, žili nedaleko od sebe, takže se často spolu šli domů a často se navzájem navštěvovali. Toto obyčejné přátelství nakonec přerostlo v lásku.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Trishina výška je pouze 86 centimetrů a chlapec jménem Michael je vysoký 180 cm a takový pár vypadal velmi neobvykle. V roce 2009 se rozhodli vzít a o několik měsíců později měli svatbu.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Trisha se narodila v roce 1990, ale kvůli jejímu zdraví bylo nutné nechat ji pod nejpřísnějším dohledem lékařů po dobu šesti měsíců. Faktem je, že kosti dívky jsou velmi křehké a lékaři dospěli k závěru, že její růst nedosáhne více než 1 metr.

Dítě/Zdroj: kenguru.plus

Ale navzdory této vlastnosti se Trisha vždy snažila žít plnohodnotný život a neztrácet čas zoufalstvím a depresí. Místo domácího vzdělávání navštěvovala běžnou školu, poté nastoupila na vysokou školu.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Podle Michaela od chvíle, kdy Trisha řekla „ANO“, se stále cítí nejšťastnějším mužem na světě. Je připraven nosit snou milovanou v náručí celý svůj život.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Po svatbě se novomanželé přestěhovali do velkého domu s vlastní zahrádkou, vše bylo perfektní, ale k úplnému štěstí v tomto obrovském domě nestačil jen dětský smích. Lékaři radili ženě dítě nerodit, ale její touha a touha jejího manžela stát se rodiči byly silnější.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

A téměř před šesti lety se narodil syn Trishi a Michaele. Chlapec dostal jméno Maven.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Narodil se v 33. týdnu těhotenství, váží 1750 gramů a byl naprosto zdravý! Naštěstí on nezdědil zvláštnost své matky a ve třech letech stran vyšší, než ona.

Rodina/Zdroj: kenguru.plus

Mavenovi je nyní téměř 6 let, připravuje se na školu a navštěvuje různé přípravné kurzy. Pár sní o porodu dalšího dítěte, ale vše je v budoucnosti.

PSALI JSME: ŠKOLÁKA VYHODILI Z VYUČOVÁNÍ: KDYŽ MATKA ZJISTILA DŮVOD, BYLA NA ŠKOLU NAŠTVANÁ

ČTĚTE TAKÉ: MILÍ NOVÍ SOUSEDÉ: MLADÁ MATKA SE USADILA V CIZÍ GARÁŽI A PŘIVEDLA TAM SVÉ DĚTI

Share