Milí noví sousedé: Mladá matka se usadila v cizí garáži a přivedla tam své děti

Všechno to začalo v pátek večer. Když Jeffrey Peltier vešel do garáže, aby umyt motorku. Přistoupil k zařízení a najednou si všiml, že se za ním někdo schovával. Byla to matka kočka se dvěma dětmi. Kočka Amelia byla místní hvězda, krmil ji každý, ale nikdo ji nikdy neviděl těhotnou ani s koťaty.

Kočka/Zdroj: goodhouse.ru

Jeffrey usoudil, že není dobré, aby rodinka zůstávala na studené podlaze, vedle hromady železa a nástrojů, které by mohly poškodit zvědavá koťata. Rozhodl se přestěhovat rodinu do koupelny v domě – je to teplé, útulné místo.

Kočka a koťata/Zdroj: goodhouse.ru

Muž přestěhoval celou rodinu do koupelny. Nyní bylo možné hledat odpověď na otázku – jak matka a koťata se objevily v jeho garáži? Na domě měl muž kameru a ona pomohla najít odpověď. Na videu to bylo viditelné: Amelia nejprve prozkoumala okolí a našla garáž jako docela vhodné místo pro schování dětí.

A pak je nesla – za paži krku, jeden po druhém – a schovala všechny čtyři za motorku. Myslela si, že je v bezpečí. Kočka s největší pravděpodobností zpočátku bydlela s koťaty někde na odlehlém místě v přírodě.

Kočka/Zdroj: goodhouse.ru

Když se kočka a koťata cítili dostatečně v bezpečí, vzal jich k veterináři, aby zkontroloval, zda je vše v pořádku s jejich zdravím. Ukázalo se, že děti jsou v naprostém pořádku – a zcela připravené na očkování. Rozkošní malí potom budou připraveni na stěhování do nového domova.

Koťata/Zdroj: goodhouse.ru

Peltier ví, že Amelia nemůže být zamčena mezi čtyřmi stěnami. Proto plánuje muž vrátit kočku na ulice, a pravidelně spolu s sousedem ji krmit a pečovat o ni. Muž chce, aby kočka věděla, že jeho domov je bezpečné místo. Je tam vždy vítána a vždy se může cítit bezpečně.

PSALI JSME: JAK POCHOPIT, ŽE KOČKA VELMI MILUJE SVÉHO MAJITELE

ČTĚTE TAKÉ: „BYLI JSME SPOLU TAK ŠŤASTNÉ, ALE OBJEVILA SE ONA“: VIDEO, JAK KOČKA ŽÁRLÍ NA SVÉHO MAJITELE, RYCHLE SE STÁLO VIRÁLNÍM

Share