Školáka vyhodili z vyučování: Když matka zjistila důvod, byla na školu naštvaná

Žáka z britského hrabství West Midlands kvůli účesu vyhodili z vyučování.

Matka Hannah Clewsová se koncem března dozvěděla, že její 12letý syn Niall strávil svůj první den ve škole po karanténě v izolované místnosti, píše portál Lad Bible. Tam vedení školy vysílá studenty, kteří porušili pravidla chování.

Školák s matkou/ Zdroj: medialeaks.ru

Když ale Hannah zjistila důvod, proč se tam chlapec ocitl, byla ohromená.

Faktem je, že si před vracením do školy po ukončení karantény chtěl Niall nechát uříznout své kudrnaté zrzavé vlasy. Ale kvůli tomu, že všechny kadeřnictví byly zavřené, musela jeho vlasy ostřihnout matka.

Školák/ Zdroj: medialeaks.ru

„Nejsem kadeřnice, musela mu ale ostřihnout vlasy, aby vypadal elegantně a upraveně. Dlouhé kadeře ho otravovaly. Zdálo se mi, že tak vypadá mnohem lépe. Vedení školy si ale myslí, že nyní jeho vlasy jsou příliš krátké a takový účes neodpovídá pravidlům instituce,“ vyprávěla žena.

Školák/ Zdroj: medialeaks.ru

Podle školské politiky by délka vlasy studentů měla být nejméně šest milimetrů. Žák říká, že jedinou cestou z této absurdní situace je jen počkat, až jeho vlasy opět dorostou do požadované délky.

Školák/ Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: DÍVKA SI NECHALA UDĚLAT RENTGEN HRUDNÍKU A ZJISTILA, ŽE NA CELÉ PLANETĚ JE MÉNĚ NEŽ 1% LIDÍ JAKO ONA: JEDNÁ SE O VZÁCNOU ANOMÁLII

PŘIPOMÍNÁME: DCERA POŽÁDALA SVOU MAMINKU, ABY UŽ NIKDY ZA NÍ DO ŠKOLY NECHODILA: JAKÝ JE DŮVOD

Share