Žena se provdala za bezdomovce a nelituje toho: Jak žije rodina dnes

Jack Richardson z Bristolu byl bezdomovcem, díky ale šťastné náhodě má nyní muž nejen dům, ale i manželku, píše deník The Daily Star.

Jednoho večera si bezdomovce všimla Tony Osborneová, která nemohla projít kolem. Když ji Jack požádal o almužnu, žena se v reakci na to rozplakala. Mezi vzlyky Tony přiznala, že sama nemá dost peněz na zaplacení elektřiny.

Bezdomovec si uvědomil, že nemůže nechat tu dámu v nesnázích, a dal jí svých posledních 50 pencí.

Žena/ Zdroj: medialeaks.ru

„Dal jsem jí peníze, aby neplakala, a ona ještě víc začala plakat!“ říká muž.

Pak se Jack a Tony skamarádili. O několik týdnů později se žena setkala s bezdomovcem na stejném místě, kde ji požádal o almužnu. Pak zjistila, že si Jack našel práci – začal na ulici prodávat časopisy.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

Pár se začal pravidelně setkávat na stejném místě. Pak podzemní parkoviště, kde muž trávil noc, uzavřeli, a Tony ho pozvala, aby žili spolu.

Poté, co se bezdomovec přestěhoval do jejího bytu, se navzájem zamilovali. O rok později Jack požádal o ruku ženu svých snů na stejném místě, kde se poprvé poznali.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

Pár neměl peníze na velkou oslavu, a tak se Tony a Jack rozhodli uspořádat malý večírek. Když se lidé, kteří pravidelně nakupovali časopisy od Jacka, dozvěděli, že se chce oženit, rozhodli se nasbírat peníze na krásnou oslavu.

Pár/ Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: BEZDOMOVEC KOUPIL OPUŠTĚNÝ DŮM ZA 1 500 DOLARŮ: 10 LET HO RENOVOVAL PRO SVOU ŽENU

PŘIPOMÍNÁME: BEZDOMOVEC SE PROSLAVIL TÍM, ŽE VAŘÍ VELMI CHUTNÉ JÍDLO: VŠE, CO PRO TO POTŘEBUJE, JE ASFALT, FONTÁNA A KREATIVITA

Share