Tomáš Horna po rozchodu s Absolonovou promluvil o svých dluzích a pobytu v léčebně:“Všudypřítomný stres mě definitivně dohnal a já se zhroutil”

Po rozchodu Moniky Absolonové a Tomáše Horný proběhl už více než měsíc, ale pár doteď nesděloval žádné podrobnosti o svém rozloučení. Nedávno Monika řekla, že jí šokovalo to, co skrýval od ní její exmanžel.

Dnes ale Tomáš se rozhodl portálu Bez frází promluvit, jaké problémy musí řešit ve dnešní době. Podle jehož slov, kvůli svému spoluhráčovi musí zaplatit dluhy ve vyšší několika milionů korun.

Tomáš Horna se svou exmanželkou a dětmi/Zdroj: instagram.com

Tomáš řekl, že před lety jeho spoluhráč požádal o pomoct. Potřeboval půjčku, ve vyšší 700 tisíc korun. Podle slov Tomáše, chtěl utratit peníze na stavbu svého baráku.

Tomáš byl jistý, že nic špatného nedělá, ale za rok hokejista zjistil, že jeho spoluhráč nic neplatil, podle jehož slov, začali mu telefonovat a žádali, aby rychle zaplatil všechny dluhy.

Tomáš Horna se svou exmanželkou /Zdroj: instagram.com

“Z sedmi set tisíc se postupně stal dluh v řádu milionů,” řekl známý hokejista. Tomáš promluvil, že kvůli situaci s dluhy musel do nemocnici. “Všudypřítomný stres mě definitivně dohnal a já se zhroutil,” dodal hokejista, který dokonce i přemýšlel o sebevraždě.

V nemocnici Horna dostal spoustu prášků a nakonec se vyspal a skoro neměl žádný stres. Ve dnešní době moc často navštěvuje terapeutku, která mu moc pomáhá.

Tomáš Horna se svou exmanželkou a synem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: PO ROZCHODU S MANŽELEM MONIKA ABSOLONOVÁ VYPADÁ BÁJEČNĚ: KOLIK KILOGRAMU ZPĚVAČKA UŽ MÁ DOLE

PŘIPOMINAME: „MOC SI PŘEJU, ABY UŽ SE SITUACE NEZMĚNILA“: MONIKA ABSOLONOVÁ PŘEKVAPILA SVÝM VZHLEDEM A FANOUŠCI NEMOHOU VYNACHVÁLIT POSTAVU ZPĚVAČKY

Share