Astrologové vyjmenovali tři znamení zvěrokruhu mezi ženami, které se často zamilovávají do gigolo

„Ach, jaký to byl muž!“ promluví žena sentimentálně a začne přemýšlet romantické vzpomínky.

Zvěrokruh/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

A ten zázračný muž už zapomněl na svou nedávnou vášeň, protože už hledá novou oběť. Buďte opatrní, i vy můžete spadnout pod kouzlo gigola, zvláště pokud jste se narodila ve znamení Berana, Štíra nebo Vodnáře.

Pár/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Beran

Muž/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Okolní lidé považují ohnivou dámu za silnou, navíc si jsou jisti, že ani ona ve skutečnosti lásku nepotřebuje. Ale tato žena se někdy chce cítit bezbranná a slabá. A pak se objeví on – romantický pohledný muž s jasným vzhledem. Toto znamení je považováno za chytré – ona tak snadno nepodléhá kouzlu gigola. Ale pokud se ukáže, že je skutečným profesionálem, žena rychle se zamiluje.

Štír

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tato žena nedovolí, aby se k ní někdo přiblížil kdokoli, ale čím víc žena odmítá, tím zajímavější příběh je pro muže. A bude jednat podle všech pravidel lákadel a kromě toho tak mistrovsky, že žena v jednu chvíli pochopí, že ona chce pozornost, lásku a útěchu. Ano, a úspěšná žena má peníze – proč ne potěšit svého milovaného?

Vodnář

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Všechno je stejné, všechno je nudné a nezajímavé!“ říká žena pod znamením Vodnář. A vedle něj už čeká milý chlapík s květinou v ruce. Gigolo udělá vše pro to, aby se život ženy proměnil v pohádku.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ženy těchto znamení nemusí být bohatí a úspěšní – gigoly k těmto ženám mají zvláštní vztah. Koneckonců, ženy znamení zvěrokruhu Beran, Štír a Vodnář jsou velmi silné osobnosti a nadané.

ČTĚTE TAKÉ: V KVĚTNU 2021 SE SPLNÍ SNY 6 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: KOMU ASTROLOGOVÉ SLIBUJÍ ŠTĚSTÍ

PSALI JSME: DÍVKA JEHO SNŮ: ASTROLOGOVÉ UVEDLI, PODLE ČEHO SI MUŽI RŮZNÝCH ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU VYBÍRAJÍ ŽENU

Share