Ve svých 19 letech vážil více jak 150 kilogramu: Jak dnes vypadá muž, který před 13 lety získal první místo na show pro lidi s nadváhou

Hrdinou dnešního článku je Sam Rouen, který v roce 2008 se rozhodl jít do projektu „The Biggest Loser“.

Sam Rouen / Zdroj: ukr.media

Podstata projektu je jednoduchá: účastníci s nadváhou se všemi silami snaží přiblížit se k dokonalému tělu. Vyhrává ten, kdo do finále shodí nejvíce kilogramů. Samovi bylo tehdy 19 let, vážil 154 kg a vyhrál show, když ztratil 71 kg!

Podívejte se, jak vše vlastně začalo.

Jak sám Sam si vzpomíná, on byl od dětství baculatý chlapec. Miloval jíst škodlivé potraviny a o zdravém životním stylu ani nepřemýšlel.

Ve svých devatenácti letech vážil více jak 150 kilogramu!

Za 12 týdnů na show Sam shodil 71 kg a ve finále váhy ukázaly 83 kg!

Rouen si uvědomil, že všechno je v jeho rukou a může toho dosáhnout hodně, stojí jen za to chtít. Splnil si další svůj sen a stal se hasičem.

Sam se zúčastnil firemního focení, na kterém vypadá báječně! Z bývalého buclatého muže nezůstala ani stopa!

Sam i nadále pokračuje ve zdravém životním stylu, správně se stravuje a pravidelně sportuje.

Rouen se přiznal, že ozvěny baculatého chlapce se v něm stále projevují. Například se cítí nejistě, když na pláži musí sundat tričko.

PSALI JSME: TOMÁŠ HORNA PO ROZCHODU S ABSOLONOVOU PROMLUVIL O SVÝCH DLUZÍCH A POBYTU V LÉČEBNĚ:“VŠUDYPŘÍTOMNÝ STRES MĚ DEFINITIVNĚ DOHNAL A JÁ SE ZHROUTIL”

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELÉ CHTĚLI NECHAT USPAT SVOU KOČKU: KDYŽ ALE VETERINÁŘ ZJISTIL PRAVÝ DŮVOD, OKAMŽITĚ JE VYHNAL Z KLINIKY

Share