Václav Vydra po 15 letech manželství prozradil recept ideálního vztahu: spolu s partnerkou jsou již od roku 1983

Jana Boušková a Václav Vydra slaví 15. výročí manželství. Před tím ale přes dvacet let spolu žili. Nyní jsou důkazem toho, jak dlouho vztahy mohou vydržet a dokážou překonat jakékoliv problémy. Herec prozradil, že mezi partnery musí vládnout láska, tolerance, uznání a důvěra, aby vztah šlapal několik desetiletí. Píše o tom zivotvcesku.cz.

Jana Boušková a Václav Vydra / Zdroj: youtube.com

Své „Ano“ pár řekl v roce 2006. Udělali to tajně v malém kostele a svatby se zúčastnilo pouze několik přátel, kteří věděli, že herci jsou nyní po dlouhé době manželé.

Prstýnky Václav Vydra dokonce vyrobil sám a uvázal je z trávy na louce. „My jsme spolu s Janou od roku 1983,“ uvedl umělec a prozradil, co jim pomohlo vydržet tak dlouho.

Václav Vydra / Zdroj: youtube.com

„Musí mezi dvěma lidmi být láska, vzájemný respekt, uznání a důvěra a tolerance,“ řekl Vydra s tím, že v tomto roce s oslavou budou muset počkat. Pár prý rád slaví na plachetnici na Jadranu a proto počkají na lepší časy, aby se tam mohli vydat.

Už před časem herečka prozradila, kdo první svatbu nabídl a co bylo důvodem. Boušková před několika lety spadla z koně a měla zlámaná žebra.

Jana Boušková / Zdroj: youtube.com

Dostala strach, že kdyby umřela, jejich syn by se stal sirotkem. Kvůli zranění nemohla mluvit nahlas, proto Václava o ruku požádala velmi potichu. „Vašku, vezmeš si mě? A on řekl, že jo, ale až po premiéře, a tak jsme se vzali,“ uvedla Jana.

PSALI JSME: PYŠNÝ TATÍNEK MAROŠ KRAMÁR PROMLUVIL O SVÉ TALENTOVANÉ DCEŘI: „HRAJE LÉPE NEŽ JÁ“

PŘIPOMÍNÁME: POPŘÁT NEZAPOMNĚL ANI PREMIÉR ANDREJ BABIŠ: KDO GRATULOVAL BOHDALOVÉ KE DNEŠNÍM KULATINÁM

Share