Popřát nezapomněl ani premiér Andrej Babiš: Kdo gratuloval Bohdalové ke dnešním kulatinám

Herečka Jiřina Bohdalová dnes slaví své devadesáté narozeniny a svoje vzkazy jí posílají nejen příbuzné, ale i kolegy. Ještě dopoledne herečka dostala vzkaz od své dcery Simony Stašové. Kdo ještě herečku přivítal, prozradil portál super.cz.

Jiřina Bohdalová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Přivítal slavnou českou herečku i premiér České Republiky Andrej Babiš. „Moje nejoblíbenější herečka slaví 90. Jiřinko, hodně zdraví!,“ vzkázal předseda vlády geniální české herečce a komičce. Od Babiše herečka dostala překrásné žluté růže.

Svoji gratulaci vyslovila i pěvkyně Monika Absolonová. “Jiřinko moje milovaná, je mi ctí se s Vámi občas potkat a jen Vás poslouchat,“ uvedla ke dnešním narozeninám.

Jiřina Bohdalová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Legendární herečku přivítala i její přítelkyně Jitka Zelenková. „Vždycky, když se ocitnu ve Tvé blízkosti, říkám si: Sakra, jak to dělá? Někdy si myslím, že jsi fakt ta nesmrtelná teta,“ míní Zelenková.

Jiřina Bohdalová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Na kuchařské schopnosti Bohdalové vzpomněla modelka, moderátorka a kuchařka Markéta Hrubešová a nakonec jí popřála všechno nejlepší ke kulatinám.

Jiřina Bohdalová/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Sáma sobě herečka také vzkázala. Jedno její přání je aby se covidvá situace změnila a život se vrátil k normálu. “Jsou to nemalá přáníčka, která kdyby se splnila, tak by nám bylo lépe,“ promluvila.

ČTĚTE TAKÉ: “JIŘI, JEŠTĚ HODNĚ ŠŤASTNÝCH LET S TEBOU“: SIMONA STAŠOVÁ POSLALA DOJEMNÝ VZKAZ MAMINCE BOHDALOVÉ KE KULATINÁM

PSALI JSME: “JAKMILE ZAČAL JÍT DO VĚKU, ZAČAL BÝT MŮJ TYP”: JIŘINA BOHDALOVÁ PROZRADILA, PROČ SE NEVDALA ZA KARLA GOTTA

Share